[ videodrome @ 25.03.2006. 14:57 ] @
Portal u Flashu - molimo komentare:

http://www.nekretnine-interijeri.com


[Ovu poruku je menjao videodrome dana 25.03.2006. u 16:42 GMT+1]
[ zokiiii @ 27.03.2006. 22:55 ] @
sta ak neam flash 8 -> nemrem pogledat site ?

Pol ekipe ti to nece moci pogledati, zato smatram da bi flash siteovi trebali imati i html verziju.
[ boccio @ 28.03.2006. 11:04 ] @
krajnje profi... svaka cast momci.
[ Leftfield @ 04.05.2006. 13:19 ] @
Vrh vrhova!
[ cartmanlee @ 08.05.2006. 08:27 ] @
Možda je zokiii donekle u pravu. Osobno smatram da bi zgodnija bila html verzija sitea, jer po ovome što sam vidio, nije uopće iskorišten potencijal flash tehnologije, nisu napravljeni nikakvi posebni efekti, prozori koji se otvaraju su praktički popupovi, sve mi nekako izgleda kao da je korišten flash samo zato jer developeri ga koriste svaki dan, pa zašto ne i ovdje.

Jedino mjesto gdje potencijal flash tehnologije stvarno dolazi do izražaja je skiciranje vlastitog doma. Taj dio je za svaku pohvalu, iako ne vidim korist alata . Ali ipak, svaka čast.

Što se tiče sadržaja, za svaku pohvalu, trebalo je iskoordinirati sve te firme, ali ne shvaćam zašto kad odabirem stanovi dobivam podatke u kućama.

Dizajn je poprilično sterilan, moglo se tu dodati i malo boje, ali to je već stvar ukusa svakog pojedinca.

Možda bi isto bilo zgodno da se kuće/stanovi prikazuju u listi sa slikama, jer je ovako presporo prelistavati kuću po kuću, stan po stan.



[Ovu poruku je menjao cartmanlee dana 08.05.2006. u 09:37 GMT+1]
[ idss @ 10.06.2006. 03:14 ] @
kad stavim misa na ikonicu moram da okrenem glavu i pogledam 38 metra u levo da vidim sta pise koristi flash kad ti zatreba a ne tek da bi napravio sajt u flashu
[ ICSS @ 01.07.2006. 13:50 ] @

Svidja mi se. Monohromatski balans je ok. Mozda bi bilo bolje da se smeksaju ostri uglovi prozora kao i da se striktno pozicioniraju i smenjuju umesto sto se pojavljuju jedan preko drugog.
[ LalePA @ 14.02.2007. 12:38 ] @
WOW! Sajt je odličan i baš ostavlja utisak... ali kao što već neko reče trebalo bi da se nekretnine biraju iz neke liste i da postoji još koji kriterijum pretrage, a ne da pregledam 200 stanova da mi se svidi 201. ....