[ ghetto superstar @ 28.03.2006. 14:46 ] @
prvo, ukoliko nisam postavio pitanje na pravom mjestu - izvinjenje...

drugo, interesuje me na koji nacin mogu "reklamirati" svoj nedavno zapoceti blog, van servisa na kojem se nalazi taj blog.
predlozi tipa: budi kvalitetan (svako to misli da jeste) i prijavi na pretrazivace.... neka budu preskoceni

hvala unapred
[ bsaric @ 28.03.2006. 16:34 ] @
O kojoj se industriji radi, u toj industriji pokušaj dobiti linkove, što se više uvučeš u industriju koju pokrivaš blogom to će ti bit bolje za tražilice i za sve ostalo, naravno uz uvjet da pratiš ili imaš nešto kvalitetno zbog čega se možeš izdvojiti od drugih.

[Ovu poruku je menjao bsaric dana 28.03.2006. u 17:35 GMT+1]
[ crews_adder @ 28.03.2006. 16:44 ] @
Dodaj ga u svoj [es] profil, za pocetak...
[ boccio @ 28.03.2006. 16:57 ] @
Citat:
ghetto superstar:
predlozi tipa: budi kvalitetan (svako to misli da jeste) i prijavi na pretrazivace.... neka budu preskoceni

Pa ja ne znam sta ocekujes? Magicnu formulu :)

U principu najbolje sredstvo za promociju bloga je upravo RSS... Razne blogerske mreze i ostalo u sustini donose los traffic, iako mozes i to probati. Overi www.pingomatic.com, www.blogexplosion.com, www.feedburner.com/fb/a/home... Procitaj i ovaj clanak:
http://www.globalsyndication.c...-increase-your-rss-subscribers

Ali i dalje se zapravo sve svodi na to da ces "regularne" posete i bookmarke dobiti od ljudi iz branse, ili geografske grupe - putem potpisa na forumima i ostalim guerilla fazonima... Nema tu velike mudrosti.