[ petarta @ 28.03.2006. 22:19 ] @
Video sam da neko ovde ima TomTom go, pa me interesuje kakva je razlika izmedju 300, 500 ili modela 700. da li svi imaju hard disk. Da li ga neko ima za prodaju.
[ necko @ 01.04.2006. 18:38 ] @
nemaju svi samo tomtom go 700.pozdrav
[ perutina @ 26.05.2006. 18:34 ] @
Tomtom 700 je najaci model od gore navedenih, ima jos jaci...
Pogledaj na stranici tomtom-a i sve ce biti jasno.

[Ovu poruku je menjao perutina dana 28.05.2006. u 13:07 GMT+1]
[ vucijak @ 29.10.2006. 21:27 ] @
Tomtom, »GO 910«: Narucio sam ga ,, ima 20 Gig. Hareddisk... ali je masno skup 699.-€ za 14 dana dobicu ga pa cu vam javiti kako rabota
[ hecky @ 30.10.2006. 00:05 ] @
TomTom uredjaje za koriscenje po Srbiji, NE KUPOVATI (sem eventualno najskupljeg 910 modela)!

1. Ne postoji nacin da se "crackuju" uredjaji (da bi izbegao akcivaciju mapa), te se mogu koristiti, iskljucivo, oficijelne mape (Citaj: MORAS KUPITI MAPE)
2. Ajde da si toliko posten da hoces da kupis mapu... NEMA DA SE KUPI MAPA SRBIJE :)... ona EE mapa sto se vuce po netu nije oficijelna, te nece raditi na TT uredjaju

Ako hoces TomTom u Srbiji, uzmi neki PDA/Mobile kombinaciju.

U Zapadnoj Evropi, TT je nezamenljiv! Ja imam TT Rider (TT One, ali u vodonepropusnom kucistu, namenjen za motore)

PS 910 dolazi sa kartom Zapadne & Centralne Evrope. Pokriva Bugarsku, tako da je moguce da pokriva Srbiju, ali sumnjam da pokriva gradove.
[ sksk @ 07.11.2006. 08:27 ] @

Ako se zele najnovije karte Z.Evrope i nekih zemalja Istocne Evrope onda garmin NUVI 660 koji se isporucije sa City Navigator 9 NT.

Tu je Slovenija,Hrvatska,Bugarska,Rumunija,i balticke zemlje

procitaj vise

http://www.yournav.com/content..._should_TomTom_be_worried.html


J
[ DigitNBG @ 16.11.2006. 09:21 ] @
Citat:
hecky: TomTom uredjaje za koriscenje po Srbiji, NE KUPOVATI (sem eventualno najskupljeg 910 modela)!

1. Ne postoji nacin da se "crackuju" uredjaji (da bi izbegao akcivaciju mapa), te se mogu koristiti, iskljucivo, oficijelne mape (Citaj: MORAS KUPITI MAPE)
2. Ajde da si toliko posten da hoces da kupis mapu... NEMA DA SE KUPI MAPA SRBIJE :)... ona EE mapa sto se vuce po netu nije oficijelna, te nece raditi na TT uredjaju


1. Delimicno tacno - ne crackuju se uredjaji da bi se izbegala aktivacija ali se skoro svaka mapa moze aktivirati. (BEZ KUPOVINE)
2. Opet delimicno tacno - nema da se kupi, ali lepo radi na TomTom Go sa softverom 6.15

Da me ne shvatite pogresno - JA cenim trud autora softvera i imam sve legalne verzije Plana plus i SCG Route, onog trenutka kada TomTom izbaci na trziste zvanicnu mapu Srbije - nece mi biti tesko da dam pare za nju.

Pozdrav

Danijel