[ DuX @ 28.11.2002. 01:35 ] @
Gde da nadjem knjige "Programski jezik C/C++" (K&R, Bjarne Stroustrup) ?!

Izdavaci (Savremena Administracija/Mikro Knjiga) kazu - rasprodato.
Interesuju me iskljucivo knjige (mogu i polovne), fotokopije vec imam...

/dux
[ kruzer @ 28.11.2002. 01:57 ] @
i ja sam se dao u uzaludnu potragu po bgu pre jedno 2 nedelje i sve sto mogu da ti kazem je da nema sanse da nadjes te knjige u nekoj knjizari, a mislim i da nema tih ludaka koji bi prodali polovne te dve knjige... ja skupljam kintu za orignalna izdanja na engleskom za koja sam cuo da mogu da se kupe u pozeskoj ulici(knjizara mikro knjige) i u nekoj knjizari u knez mihailovoj(ne znam koja-ima ih puno, pa ako neko zna nek napise)...
toliko...
[ Dragi Tata @ 28.11.2002. 03:28 ] @
I samo da dodam da je srpsko izdanje Bjarnetove knjige prevod prvog izdanja - dakle deeebelo zastarelo, te ti ne savetujem da ga nabavljaš.
[ Lord Storm @ 29.11.2002. 14:19 ] @
Dragi Tata je u pravu!
Knjiga je dosta zastarela. Ako ti toliko treba mozemo da se dogovorimo da ti je iskopiram i posaljem, ali zaista imas mnogo drugih boljih i novijih knjiga.
[ Miroslav Mitrovic @ 20.12.2002. 10:15 ] @
Pa napisi neke!
NAravno ako ti nije problem?
[ Ivan Tanasic @ 20.12.2002. 14:00 ] @
Recimo The C++ Programming Language, gore pomenutog autora, samo edition 3(ili koji je vec poslednji).... Knjigu mozes da skines preko IRCa:
irc.nullus.org, kanal #bw

Moja preporuka L;)
[ Dejan Lozanovic @ 21.12.2002. 13:15 ] @
Momci zavisi koje izdanje te knjige imate, pa mozete da kazete da je zastarelo ?!? recimo da sam imao u ruci neko 2k izdanje na engleskom u tvrdim koricama, i ni malo nije zastarelo rodjaci moji.

Elem ovako neces naci original, ali mozes da nadjes fotokopiju na matematickom fakultetu :))) Adresa je Sudetski trg 16, 11000 beograd, 4. sprat soba 705 :)
[ Lord_Sauron @ 17.01.2003. 10:52 ] @
A da li neko zna gdje mogu da nabavim ( mislim downloadujem )
knjigu C++ Primer ( kod nas prevedena kao C++ Izvornik ) lippman,lajoie ...

Znam gdje mogu da je kupim odstampanu ali kosta 40 eur tako da mi se ne isplati,
( jer sam jos u srednjoj ) pa ako neko zna ....... :)

[ avmusa @ 07.02.2003. 00:09 ] @
Ako ti nije hitno, sacekaj sajam
Ja sam na sajmu uzeo Primer za 1300 din (prodajna cena u CEtu je bila 1700)
Do tada pozajmi od nekog... i samo da znas da se nisu bas potrudili
Dosta greski jos uvek...
[ mafija75 @ 27.02.2003. 23:25 ] @
molio bih tipa koji mi je poslao poruku,nick mu je "reject",da mi posalje e-mail,ako moze,jer ja nisam iz BG-a.Njegova poruka je bila:

"Sidji do skc-a (ili slicno) i trazi disk
Software Collection 13/2001

Tu ces naci Bjarnea u pdf-u. Znaci samo jos da je odstampas.
Ako ne nadjes disk, posalji mi mail."

HVALA