[ qazwsxedcrfv @ 31.03.2006. 18:14 ] @
sta mislite o tom filmu?
Dali je neko od vas gledao?
Mozem vam reci da film i nije nesto narocito!!
Pogresno je uradjen deo!!
Javite sta mislite!!
[ Mister_rap @ 31.03.2006. 18:16 ] @
Ja mislim da je ovo jedan od najvecih bisera na ES-u:)
[ miko.s @ 31.03.2006. 18:29 ] @
kako, ali KAKO možeš pitat takvu stvar na OVOM forumu. makar da si pitao u čekaonici, ali pod "matične ploče...", KAKO? pa ni najveći početnik ne napravi takvu glupost!!!
da si takvu stvar pitao na mom forumu, izbrisao bih ti post odmah!
[ biotech @ 31.03.2006. 19:16 ] @
sta ti znaci pogresno je uradjen deo.
efekti su trenutno vrh,ako si zaludjenik potrazi kako je radjeno....
[ biotech @ 31.03.2006. 19:31 ] @
+ludacki izdizajnirano
[ EviLxxx @ 31.03.2006. 20:33 ] @
Citat:
Tema je premeštena iz foruma Matične ploče, procesori i memorije u forum Čekaonica


Ccccc....pa dobro, dechko je gledao film na kompu koji sadrzhi te delove, pa ga sortirao pod hardware
[ ZaMpA @ 01.04.2006. 00:02 ] @
efekti su stvarno super i dizajn je odlican, ali.....
bez dobrog i zanimljivog scenarija....nishta...
on umre, ona ga povrati, ona umre on je povrati, on umre jer je sada slabiji od onog uber-vampira (a kao trebalo bi da je najjaci kao hibrid vamp-vukodlak), pa ona postane najjaca i ubije uber-momke a on ozivi sam od sebe i hepi end.
mis'im.....
i prvi deo je losh, ali drugi je josh loshiji.
najbolji vampirski filmovi su "Interviju.." i "Bram Stokers' Dracula" (sa Kianu Reevs-om)

sve vishe i vishe se snimaju nezanimljivi i prezvakani filmovi koji se 'vade' na dobre efekte.......
[ biotech @ 01.04.2006. 00:46 ] @
Citat:
ZaMpA: efekti su stvarno super i dizajn je odlican, ali.....
bez dobrog i zanimljivog scenarija....nishta...
on umre, ona ga povrati, ona umre on je povrati, on umre jer je sada slabiji od onog uber-vampira (a kao trebalo bi da je najjaci kao hibrid vamp-vukodlak), pa ona postane najjaca i ubije uber-momke a on ozivi sam od sebe i hepi end.
mis'im.....
i prvi deo je losh, ali drugi je josh loshiji.
najbolji vampirski filmovi su "Interviju.." i "Bram Stokers' Dracula" (sa Kianu Reevs-om)

sve vishe i vishe se snimaju nezanimljivi i prezvakani filmovi koji se 'vade' na dobre efekte.......


ma to sto si rekao stoji ali kada se radi o ovakvoj vrsti filma mene vise zanima tehnicka strana + dizajn kreacija u filmu jer ipak je ovo vrsta filma
koja u prvi plan stavlja vizulenu stranu

http://features.cgsociety.org/...om.php?story_id=3452&page=

[att_img]
[ abishai @ 01.04.2006. 01:30 ] @
Ja cu ga gledati prvenstveno zbog efekata (dobijem inspiraciju i volju da radim), ali pretpostavljam da film nije nista narucito ako izuzmemo efekte kao (nazalost) vecina filmova danas. Danas samo efekte guraju i to je to... ali filmovi su vecinom takva sranja da je to nesto ne vidjeno...

Ko bi hteo da se podseti "starijih" dobrih filmova neka ponovo pogleda Green Mile, Saving Private Ryan, Empire Of The Sun itd...
[ Mefisto_soad @ 01.04.2006. 03:39 ] @
Citat:
@ZaMpA najbolji vampirski filmovi su "Interviju.." i "Bram Stokers' Dracula" (sa Kianu Reevs-om)

sve vishe i vishe se snimaju nezanimljivi i prezvakani filmovi koji se 'vade' na dobre efekte.......

Slazem se sa ovim ma da mozemo reci da je i Blade previ deo odlican, o ostala dva dela pffff.
Poz.

[Ovu poruku je menjao Mefisto_soad dana 01.04.2006. u 04:40 GMT+1]
[ biotech @ 01.04.2006. 13:25 ] @
kakvo god vi misljenje imali o filmovima ovog tipa meni su oni poslastica i ni jedan ne propustam.
[ Boboje @ 01.04.2006. 22:29 ] @
ja bih jos skrenuo paznju na "Vampire" Dzona Karpentera i na "Od sumraka do svitanja".

A scary horror film with a great cynical sense of humor
www.imdb.com
[ bigvlada @ 02.04.2006. 11:47 ] @
slazem se, ali meni se od vampira realno svidja prvih 3 minuta, sjajna muzika, steta za ostatak filma. From dusk till dawn je vec mnogo bolji, a ima i selmu hajek :)

underworld 2 je dobar film, ja nisam imao neke velike ambicije tako da sam sasvim zadovoljan.

Zna li neko nesto o snimanju aliena 5 i 6? Peti deo bi trebalo da se desava na zemlji a sesti na maticnom svetu rase koja je stvorila aliene
[ AstralPro @ 04.02.2012. 01:10 ] @
Vampiri ne postoje, ti filmovi su bez veze. Predlazem da pogledate "Boj na Kosovu".
[ Aleksandar Đokić @ 04.02.2012. 03:04 ] @
Pobeda.
[ Teratron @ 04.02.2012. 05:50 ] @
Definitivno
[ plus_minus @ 07.03.2012. 13:33 ] @
Najbolji film o vampirima, ustvari film gde se pojavljuju i vampiri između ostalog je Van Helsing.

To je inače, bućkuriš tragikomične horor bajke gde udenuše čak i dr. Džekila/Mr. Hajda.

A najjača scena je kada se susretnu Drakula i Van Helsing i ovaj ga pita kao: "ti si dakle taj,.. nosfaratu, vampir, bladsakr itd..",
pa mu pobroja još nešto, gde je ovaj samo potvrdno odgovorio nonšalantno i klimuo glavom:

"Correct!"

Ne sećam se do tačnina kako se odvijao razgovor i na kom delu filma, ali taj kratki odgovor mi je vrh skroz.

Btw, u Van Helsingu takođe, kao i u Underworld-u glumi moje čedo lepo.
Gđica Kate Beckinsale
[ alexandar94 @ 10.03.2012. 21:11 ] @
Citat:
AstralPro: Vampiri ne postoje, ti filmovi su bez veze. Predlazem da pogledate "Boj na Kosovu".

hahahah slazem se totalno ...