[ beli1 @ 02.04.2006. 12:27 ] @
www.pcschool.8m.com
Naravno sajt je tek pocetak,uradio sam ga veoma brzo samo da bi ga bilo na net-u,vec radim na novom i to mnooogo boljem,nego me interesuje sta mislite o radnji sajta dali je dobra,i dali da nastavim da radim na com.I o forumu http://forums.cjb.net/pcschool.html



[Ovu poruku je menjao flylord dana 10.05.2006. u 11:13 GMT+1]
[ WawaHOO! @ 02.04.2006. 17:26 ] @
Nastavi sa com. ali ...?! kada to uradis jos se potrudi...prosiri malo sadrzaj i povecaj broj rubrika
[ Radovan__III @ 02.04.2006. 20:03 ] @
1. Mozda nisi znao ali "tvoj sajt" je template
2. Tako se ne prave mail linkovi
3. Probaj da naucis neke osnove html-a dok radis
[ beli1 @ 03.04.2006. 18:22 ] @
Ma da znam da je template nego ovo je znas tek pocetak,ma samo da radi da ga ima na internetu.
Uzgred dali biste mi pomogli nesto oko foruma,interesuje me kako da stavim quickreply i zvezdice povise avatara,naprimer ako si pocetnik jedna zvezdica,ako si super pocetnik dve i tako to....sa forumom nisam bas neki,ovo mi je prvi forum.
[ fitness @ 03.04.2006. 20:16 ] @
Site ti vrvi reklamama i to dolazi u prvi plan -> a to ne valja.

Pocetnicki odradjeno.

Sta ce ti onolika rupa ispod contenta ?

Grafika je nikakva -> ne ostavlja bas neki dojam

Prvo zakupi prostor kod nekog hosting providera pa onda ga napravi kak spada.
[ ultric @ 10.05.2006. 10:12 ] @
Mali citat sa tvog sajta:
"4.Kao prvo registrujte se na neki domain koji moze da bude besplatan 8m.com;4k.com;cjb.net;zk... a mozete i na domain koji se placa com;co.yu;biz... razlika izmedju tih domaina je u tome da domaini koji se placaju imaju vise prostora."

DOMENI KOJI SE PLAĆAJU IMAJU VIŠE PROSTORA????
hahahahahhahahha
[ WawaHOO! @ 10.05.2006. 12:25 ] @
Citat:
ultric: Mali citat sa tvog sajta:
"4.Kao prvo registrujte se na neki domain koji moze da bude besplatan 8m.com;4k.com;cjb.net;zk... a mozete i na domain koji se placa com;co.yu;biz... razlika izmedju tih domaina je u tome da domaini koji se placaju imaju vise prostora."

DOMENI KOJI SE PLAĆAJU IMAJU VIŠE PROSTORA????
hahahahahhahahha


Mozda je stamparska greska... ako nije mozda ne zna, bolje da mu objasnis nego odmah da ga ismevas, rekao je da je pocetnik...
[ WawaHOO! @ 10.05.2006. 12:30 ] @
Zasto ti se Google AdS sakrio iza one plave pozadine levo...hm