[ Miloske86 @ 04.04.2006. 01:20 ] @
Za crtanjue plocica koristim eagle. On moze da crta plocice ako je sema u Scn formatu. Zanima me postoji li program koji crta polcice iz Pdf ili drugih formata.
[ yugaja @ 04.04.2006. 08:08 ] @
:) tesko... Nema teorije za tako nesto (bar sto se tice pdf-a, a ostali formati na koje si mislio? Nadam se ne na neke slicice - gif, jpg...)!
[ vladobk @ 04.04.2006. 08:33 ] @
nabavi PDF 995 writer to ti je drajver za stampac i kada hoces taj fajl da odstampas on ga prebaci u pdf file
[ buljko @ 04.04.2006. 09:53 ] @
Instalacijom Adobe Acrobat instalira se i virtualni printer tako da iz bilo kog programa za kreiranje PCB opcijom File > Print > na taj virtuelni stampac, dobijas gotov PDF fajl sa svim detaljima i slojevima, jednako kao da si stampao na bilo koji drugi stampac.
[ yugaja @ 04.04.2006. 11:19 ] @
Citat:
Za crtanjue plocica koristim eagle. On moze da crta plocice ako je sema u Scn formatu. Zanima me postoji li program koji crta polcice iz Pdf ili drugih formata.


Hm ako sam dobro razumeo covek je hteo da u program za kreiranje PCB-a, uveze semu iz pdf fajla?!?! (kao recimo sto se uvozi *.net...). Tako nesto nece moci...
[ buljko @ 04.04.2006. 11:37 ] @
Da... tek sada vidim ovo
Citat:
Miloske86: ...crta polcice iz Pdf ili drugih formata.

ali tek sada ne razumem. Nije valjda da trazi da mu shemu u PDF formatu pretvori u PCB?