[ Aleksandar Marković @ 04.04.2006. 22:46 ] @
[img][att_url][/img]
photo by Bozidar Petrovic

Švajcarska kompanija "Nestle" opremila je dva računarska centra u Studentskom gradu u Beogradu sa 40 kompjutera i po dva fotokopir aparata i servera. Kako je rečeno na konferenciji za novinare, opremanje je koštalo 23.000 evra, a finansirano je izdvajanjem po jednog dinara od svake prodate kesice neskafe u februaru i martu. Studentski grad je u akciji opremanja obezbedio softver, internet vezu i uredio prostorije u Drugom i Četvrtom bloku, gde se centri nalaze. Kompjutere će tokom 24 sata dnevno moći besplatno da koristi oko 4.500 studenata koji tamo stanuju kao i svi redovni studenti beogradskog univerziteta koji dođu sa indeksom …

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Marković dana 05.04.2006. u 16:05 GMT+1]
[ tdjokic @ 05.04.2006. 01:03 ] @
Cilj je opravdao sredstvo! Svaka cast Nestle!
[ biotech @ 05.04.2006. 01:29 ] @
he he, secam se kad sam ja bio u studentskom gradu kao ilegalac ;-) e jes vala to bila socijala, secam se da si mogao da dobijes pljeskavicu za dz ako pokazes index sa desetkom ;-)

inace bas me zanima kakav link imaju posto kad sam ja se motao u tim krajevima bio je los cak i u racunskim centrima u blizini...
[ Danilo Cvjeticanin @ 05.04.2006. 07:55 ] @
Svaka im cast. Studenti sada samo Nestle jedite a ne Milku.
[ madamov @ 05.04.2006. 09:41 ] @
Svaka čast, stvarno, i ako budu nastavili sa sličnim akcijama svečano obećavam da ću sa 2-in-1 i 3-in-1 kesica kafe od drugog proizvođača preći na Nescaffe. B) Da sam znao za ovu akciju, prešao bih i ranije.