[ dolama87 @ 05.04.2006. 00:28 ] @
Dali neko moze da mi objasni sta je StromPay?Dali postoji StromPay kartica(ako postoji u kojoj banci moze da se podigne kartica)???Nov sam u ovome tako da......!
[ GREJHER @ 06.04.2006. 09:44 ] @
kloni se stormpaya. prvo izveli su bezobraznu pljacku u kojoj su ljudima zamrznuli i resetirali na 0 racune. drugo imaju velike troskove za svaku transakciju 7%+69c a trece sve ozbiljnije firme su ih vec otkantale
[ dolama87 @ 06.04.2006. 13:31 ] @
Ok!Ali meni nije jasno kako ja mogu da podignem pare?Sve ostalo razumem ali kako da mi oni salju pare na kartici?Oko isplate imam opcije dali cu da mi placaju preko StromPaya.PayPal,e-Gold ili cekom ali nerazumem kako ce taj novac posle stici do mene???Nov sa u ovome tako da ...........!
[ ramiche @ 06.04.2006. 18:20 ] @
Ja sam isto cuo da taj stormpay cepa proviziju kao i da su pokrali mnoge koji su imali pare na 12%dailypro(autosurf program). Ako mozes jednostavnije ti je da radis preko egold. U tom slucaju i ja bih ti ga otkupio za odnos 1:1 (koliko imas para na egold toliko ti i dam) jer je jeftinije i za mene i za tebe. Sto se tice paypal-a mislim da je bolje da ga otpises
[ Frederic Bastiat @ 07.04.2006. 08:26 ] @
" nerazumem kako ce taj novac posle stici do mene???"


pa lepo oni ti posalju karticu a na racun za koji je vezana kartica ti uplate lovu...ti onda na automatu dizes pare sa karticom .. to obicno tako sljaka no ne znam da li je to slucaj i sa stormpayom
[ dolama87 @ 07.04.2006. 14:03 ] @
Sad mi je malo jasnije!!!Znaci ja mogu da se odlucim dalice pare da mi salju na E-Gold StromPay ili PayPal(ako se naprimer odlucim na e-Gold odem na njihov sajt i registrujem se i oni bi trebalo da mi posalju karticu....bar ja tako kontam i oni ce automatski slati pare na tu moju karticu!)E sad dali sa te kartice moze da se podignu pare ovde kod nas?U kojoj banci?Sory ako smaram ali bukvalno nista ne znam o ovome...
[ GREJHER @ 07.04.2006. 22:34 ] @
Gle za storm velim ti kartica em nemaju kao su im trebale doci u sjecnju pa sredinom veljace,pa ih jos nema..i da hoces nemozes do stormove kartice a i da dodjs do nje bezvrijedna je.
Sto se tice egolda ne mozes skidati na karticu direktno s njega potreban ti je neki posrednik exchanger a i nisu kod svih kartice. Ja koristim uniclear i njihovu karitcu,kad ocu izvadit novac sa egolda uplacujem svoj egold na unicler racun i onda zatrazim isplatu na karticu u roku 48 mogu podic novac na bankomatu