[ baskebit @ 05.04.2006. 01:05 ] @
Prilikom pokusaja da dodjem do stranice za placanje karticom (onog minimalnog kredita od 10e) javio mi se problem da nemam confirmation code jer mi ga skype nije ni poslao, niti to hoce da urade mojim ponovnim zahtevom.
Da li je neko imao slican problem
[ miki_250 @ 05.06.2006. 01:13 ] @
za srbiju ne radi ja sam pokusao i samo su mi skinuli 2evra a kredit nije uplacen.ima lik u smederevu preko koga moze da se upalti jeste malo skuplje ali radi.www.381.somee.com mislim da je sajt pa pogedaj a procedura je malo smorena za uplatu ja sam isao preko poste uplatis na njegov adresu preko postnet uplatnice za 10 evra mislim da je 1135 dinara i posaljes mu skeniranu upalticu na njegov mail koji stoji na tom sajtu i odmah ti legne kredit a ako imas nekog u inostranstvu moze i on da ti uplati preko skype sajta.
[ bojan_p @ 06.06.2006. 11:34 ] @
visa internet vojvodjanske banke, http://skype.hgcbroadband.com/en/index.htm , minimum uplata 2,5e, radi 100%
[ whitie2004 @ 11.08.2006. 07:04 ] @
Teleport se osmelio ( neko im namignuo da mogu ) i javno na svom sajtu nude skajpove vaucere. Ne trebaju kartice, devize, petljavina poluilegalnim kanalima. Postajemo ozbiljna zemlja...
[ AdiSasa @ 11.08.2006. 22:08 ] @
Pozdrav .Koji je to sajt ako se moze znati?
[ whitie2004 @ 13.08.2006. 20:32 ] @
Koji je to teleport .... ovo pitanje nisam ocekivao. Vauceri su se ranije mogli naci ali kod nekih anonimnih. Teleport je u prvoj diviziji sa sezamom, veratom i slicnim drzavnim-nezavisnim provajderima. Ako prodaju vaucere to je pola puta do priznanja da rade terminaciju ....

i da, www.teleport.co.yu/skype
[ genesys @ 13.08.2006. 21:36 ] @


Huh pa nisu bas jeftini ... vaucer od 10 evra platis 15.

Ja nisam nikad imao problema sa uplatom kredita ... Mozda moj provajder nije na (crnoj) listi, ili je to odkako je Skype uveo Bibit kao payment procesora. Evo sad sam pogledao, imam opciju mastercard/visa/diners i moneybookers... Kartice koje sigurno prolaze su alterna societe generale i visa gold HVB banke. Ova poslednja je bolja jer HVB ne naplacuje onih 1% provizije, tako da ti stvarno skinu samo 10E sa racuna. Bolje je napraviti Skype grupu pa dodati kredit na tu grupu, onda mozes da prebacujes pare na vise skype naloga ili da uplacujes sebi proizvoljan iznos umesto da se uplacuju sredstva direktno na neki skype nalog...
[ blagec @ 17.08.2006. 14:09 ] @
Sta se bre mucite sa skypom, pa imate net2phone u srbiji, dopunu mozes uzeti gde god hoces....
[ Vladimir Malic @ 04.09.2006. 18:30 ] @
Ja sam poprilicno nov u ovim stvarima, zato bih vas zamolio da mi malo, step by step, objasnite kako mogu da kupim kredit na skype out-u?

1. Ne zelim da platim 15 ako moze da se prodje sa 10 evra.
2. Koju karticu da nabavim (Visa Internet ili Visa Virtuon)?
3. Zasto ne moze karticom direktno na Skype-ovom sajtu ako nisam na SBB-u i zasto oni koji jesu mogu?
4. Sta je uopste MoneyBookers i kako funkcionise?
5. Da li je pouzdan onaj hongkonski sajt koji pominjete?

Unapred zahvalan.
[ mpx200 @ 12.09.2006. 09:37 ] @
Evo ja uplacujem ne zna se koji put preko hongkonskog sajt i sve radi extra, provizija je extra niska tako da moja preporuka!
[ whitie2004 @ 27.09.2006. 19:43 ] @
Taman kada sam se navikao na uobicajenu proviziju preprodavaca od 60 %, nepostojeca Srbija i Crna Gora su kod Skipeta opet na listi zemalja za direktno plascanje karticama !!! Transakcija je prosla za standardnih 15 sekundi.

BDW. Skipe instalacija je narasla na 12,5 mega i dobijate u paketu google bar sa hiljadu pomagaljki. Ko je spomenuo google talk ... :-)
[ Vladokv @ 27.09.2006. 20:51 ] @
Od kad to terminacije nema u Srbiji? Ja mogu sa interneta da pozovem i mobilni i fiksni, probao i radi lepo.Cak ni glas ne kasni! Mada se ne isplati jer je jeftinije zvati sa obicnog telefona... Jeste poruka offtopic, ali me ovo ipak interesuje
[ Miki88 @ 28.09.2006. 14:40 ] @
Citat:
whitie2004: Transakcija je prosla za standardnih 15 sekundi.


Kojom karticom je izvrsena uplata?
pozdrav

[ whitie2004 @ 28.09.2006. 19:04 ] @
debitna VISA, ali mislim da nije problem ni sa drugima

http://www.skype.com/products/waystopay/

izaberi Srbija i Crna gora
[ Besna Glista @ 28.12.2006. 20:45 ] @
Evo i ja da prokomentarisem!Ja sam uplacivao kredit VISA Virtuon karticom Panonske banke i prolazila mi je uplata bez ikakvih problema!Dovoljno je da uplatis na karticu samo 10 e i dodjes kuci kliknes na skype pa na buy skype kredit ispunis formular i kredit ti legne odmah bez ikakve provizije!
[ InfoPano @ 03.01.2007. 10:42 ] @
Jednostavna kupovina 5 € ili 10 € SkypeOut kredita - uplata u dinarima na žiro račun bez provizije - preko http://www.infopano.com/skype
[ banzaiii @ 19.01.2007. 18:19 ] @
Zašto moderatori dozvoljavaju reklamiranje u ovom obimu? Svaka tema u kojoj se pojavi i S od Skype-a ima postove koji ne sadrže ništa osim reklame.

Citat:
Pravilnik: 15. Reklamiranje je zabranjeno
Forum nije mesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, sajta, firme ...