[ Leptir_011 @ 08.04.2006. 17:51 ] @
Posto uskoro putujem u inostranstvo, treba mi informaciju koju tj. ciju Visa karticu da uzmem.
Moja banka je Postanska stedionica ali oni samo nude Mater card koji mene u ovom trenutku ne interesuje.
Visu koliko vidim nudi vise banaka, a ja nisam bio lenj nego sam pogledao ponude Pireus, JU banke i jos nekih.

E sad, tu se i javlja problem.Posto nisam bankar, nije mi sve jasno oko tih uslova, kamata, depozita itd...

Znaci za kraj jednostavno pitanje. Posto sam informaticar, postavicu ga u duhu istog:



Koja Visa je Best Buy na nasem trzistu?

Molim hitan odgovor, jer putujem vrlo skoro.


Karticu bih uglavnom koristio samo za placanje u inostranstvu i to na kraci period (do mesec dana), pa je zato pozeljna banka koja ne trazi depozit i ima najbolje kamatne stope u ovom trenutku, naravno i da je servisiranje iste kartice sa sto nizom godisnjom nadoknadom.

Molim Vas pomagajte i unapred se zahvaljujem svima.
Veliki pozdrav.
[ Deda_Mraz @ 09.04.2006. 14:10 ] @
Ako si fizičko lice (ako ne uzimaš preko neke firme) onda moraš kod bilo koje banke da ostaviš depozit da bi uzeo Visu ili Master Card.

Recimo kod Intese za Master Card za fizička lica je čak 200€ depozit.... najbolje bi ti bilo da porcunjaš malo po sajtovima banaka i da vidiš ko šta i kako nudi, kamate depozit itd itd.

Ja bih ti preoporučio Rajfajzen i Intesu, onu su izuzetno dobri i kvalitetne usluge pružaju.
[ miskot @ 23.07.2006. 19:10 ] @
Raiffeisen banka za vizu classic trazi depozit 1000e makar ovde u NS