[ michea @ 09.04.2006. 22:49 ] @
desava mi se sledece!
Imam Msn Messeenger 7.5... koristi messenger "vec duzi period" ali pre dva dana je "OTKAZAO"!
Jednostavno nece ni da pokusa da se loguje vec odmah izbaci Troublesoot i kaze da ima neku gresku. Par puta sam ga preinstalirao medjutim opet ista stvar (nista se ne desava)
Ako neko zna o cemu se radi neka pomogne (svaka pomoc je dobrodosla)...
Znam da bi radio ako oborim sistem ali ...... ako moze bez obaranja sistema.
[ SmilieBG @ 10.04.2006. 01:40 ] @
Sta kaze troubleshoot? On proverave neke osnovne stvari, koje mogu ukazati na problem...

Cesta greska je ta, da ljudi ne znaju da je MSN 'povezan' na Internet Explorer (hvala M$). Odnosno, ako si podesio da IE koristi neki proxy, koji ne radi, ni MSN nece moci da se uloguje...

Poz,
Sale
[ Danilo Cvjeticanin @ 10.04.2006. 15:12 ] @
A greska glasi ???
[ michea @ 12.04.2006. 00:23 ] @
GRESKA GLASI

Sorry, we werw unable to sign you in to the MSAN Messenger at this time.
Please try again later.
MSN Massenger has made several failed attempts to sign you in. Your firewall may be blocking Messenger from connecting to the service. Please rewiew your firewall settings. See the retailer's instructions for more informations.
80072ee6 troumleshoot

Iskjucio sam FIREWALL i opet nece!
[ Danilo Cvjeticanin @ 12.04.2006. 10:24 ] @
Jesi pogledao opcije da ne koristis mozda Proxy? Ako ti je u IE ukljucen proxy automatski je i u MSN-u pa ti mozda to pravi problem..
[ Alcazar @ 29.09.2006. 02:25 ] @
Iako je tema vec stara meni se sad desava slicno (javlja mi istu gresku)
Instalirao sam Bluetooth i konektovao mobilni i isao sam na net preko GPRS-a ICQ je radio lepo i sve ostalo (radi i sada). Onda sam instalirao MSN koji je isto radio lepo dan, dva onda vise nije hteo da se konektuje preko GPRS-a ali preko Dial-up hoce i dalje (nisam nista dirao u podesavanjima MSN, Bluetooth) Windows Firewall sam iskljucio Posto imam ZA probao sam da iskljucim i ZA ali nista. Kada idem preko Dial-up radi mi ZA i MSN se normalno konektuje. Preko Bluetootha mi radi sve ostalo sem MSN-a. Ne pomaze ni nova instalacija windowsa. Bluetooth je IVT Blue Soleil, dial-up konekcija Verat, GPRS 064
Da li neko zna u cemu je problem ???
[ ColdKeyboard @ 29.09.2006. 11:29 ] @
Da li mozda koristis proxy i koju verziju MSN-a koristis ?
Probaj da skines i instaliras najnoviju verziju MSN-a tj. sada
se zove Windows Live Messanger 8

Zatim probaj da mjenjash parametre u MSN-u pod
Tool>Options>Connection

Nisam nikada imao slicnih problema a isao sam davno josh
na net preko gprs-a, tako da ne znam bash koliko ce ti ovo
pomoci ali ne moze da skodi.

Pozdrav,
Sasa
[ holy_knight @ 28.06.2007. 23:08 ] @
Ako se nekom ova greska desi moze pokusati ovo:

- Da zatvori MSN Messanger
- pritisne Start dugme
- Pritisne Run
- unese u edit boks regsvr32 MSXML3.dll
- restartuje MSN Messanger