[ pavleee @ 11.04.2006. 11:37 ] @
Imam PS2, nije tanji, koji iz nekog razloga odnedavno odbija da pusta DVD filmove. Igrice rade odlicno sve i divixovi mogu preko Reality Playera, ali DVD nikako. Ako je neko nailazio na slican problem i zna resenje neka se javi.

Pozdrav
Pavle

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 12.02.2007. u 14:19 GMT+1]
[ Velja013 @ 20.04.2006. 11:55 ] @
E i ja imam slican problem.Meni odjednom nece da cita igre doduse nusu orginalne a DVD i DVx cita bez problema.Moj je slim verzija i do juce je radio odlicno i onda odjednom nece.Ako neko zna sta je neka pise.Pozdrav.
[ Miroslav Jeftić @ 20.04.2006. 12:37 ] @
Pretpostavljam da bi trebalo podesti laser (ili "naštelovati" kako to neki kažu ). Probajte stari štos~ubacite disk koji neće da učita pa ga okrenite (uređaj) na stranu ili naopačke, u sličnim situacijama se često dešava da disk proradi. Trajnije rešenje bi bilo da neko podesi malo laser, ali nisam siguran gde se to više može kvalitetno uraditi.
[ TDI @ 19.12.2006. 18:22 ] @
Isti problem :((

Igrice koje se nalaze na obicnim cd diskovima cita a igrice koje su na dvd diskovima nece.
Kako prebaciti igrice sa dvd diska na obican cd ?


pozdrav
[ djurra @ 12.01.2007. 18:36 ] @
ja imam jos gori problem. meni cita samo audio diskove i nista drugo. ne cita ni orginalne igrice, ni dvd filmove ni bilo kakve druge dvd diskove... ima li mu pomoci?
[ CaspeskyKiller @ 15.08.2007. 22:47 ] @
Pazite sad dobro me slusajte!problem je u laseru koji kosta 80-100 evrica!mozda mislite da nije isplativo ali ja sam promenio a imao sam proble kao svi vi kod mene je citao sve osim dvd-jeva.Isplati se Verujte!!!!