[ _SONE_ @ 11.04.2006. 12:18 ] @
Interesuje me jedna stvar?

Posto sam ja u firmi na netu, da li mogu preko jednog provajdera da se nakacim a od drugog da skidam i saljem postu.
Recimo ja sam podesio accounts pop i smtp servere i primam postu ali nemogu da je posaljem...
da li je to uopste izvodljivo i kako, ako vam trebaju jos neke informacije javite se!!!

Pa mislim sta reci !!! Unapred hvala !!!
[ Slobodan Trebovac @ 11.04.2006. 12:55 ] @
Koliko znam (a sto je slucaj kod mene), mozes da primas, ali ne i da saljes mail-ove. Ali i to je rjesivo, posaljes mail preko webmail-a onog provajdera ciji account hoces da koristis.
[ Danilo Cvjeticanin @ 11.04.2006. 13:20 ] @
Sve zavisi od tvog provajdera. Koji je provajder u pitanju? Mozemo da testiramo jel dozvoljava slanje emailova sa drugog provajdera.
[ _SONE_ @ 11.04.2006. 13:40 ] @
Pa u firmi se kacim na b92 a ja koristim neobee.net pa jedino da onda proverim kod provajdera da li je ta opcija moguca ili ne .. Sta vi mislite ?
[ Vill @ 12.04.2006. 08:31 ] @
Obicno je reseno tako da ako nisi nakacen na npr. B92, nego na npr neobee,
onda ne mozes da gledas postu sa b92, i obrnuto. Naravno, postu kod drugog
provajdera mozes da proveris i preko browsera.
[ Miroslav Jeftić @ 12.04.2006. 09:18 ] @
Ako se dobro sećam, poštu preko neobee-a možeš slati jedino preko njihovih linija (znači ne možeš biti povezan preko drugog provajdera). Sve zavisi od provajdera do provajdera~neki dozvoljavaju neki ne (kod Sezama recimo možeš slati i primati mail bez obzira preko koga si povezan).
[ _SONE_ @ 12.04.2006. 10:26 ] @
o.k. u svakom slucaju HVALA Vam svima...

I mislim sta reci ne moze pa ne moze a operaterima mogu samo da kazem da mogu
da yatvore temu..

POZDRAV !!!