[ trabaljo @ 12.04.2006. 00:44 ] @
Pošto sam do sad koristio email klijent integriran u operu, ne znam konfigurirati outlook 2003 da sam automatski skida pristigle mailove i kad je ugašen, ustvari da mailove primam automatski a ne samo kad pokrenem outlook na detoskopu.
Molim za pomoč i hvala.

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 08.05.2006. u 17:42 GMT+1]
[ Jpeca @ 12.04.2006. 07:42 ] @
Pod pretpostavkom da imaš stalnu vezu sa internetom, Outlook treba da ti je stalno uključen. Periodično ili na Send-Receive komandu, Outlook pristupa mail serveru i prebacuje pristigle poruke u svoj Inbox folder.
[ trabaljo @ 12.04.2006. 11:45 ] @
Hvala na odgovoru!
Da imam stalnu vezu na internet, kako podesiti outlook da je stalno ukljućen? Trenutno primam mailove samo na izričitu komandu send recive, htio bih da sam outlook radi automatski(prima mailove i obavještava o pristiglom), ne znam nikako podesiti niti pronaći uopće tu opciju za primanje automatski mailova. Koristio sam do sada "open office" i kompletan "mic. office" mi je stran.
Ako može netko pojasniti detaljnije hvala.
[ Stojanovic I @ 12.04.2006. 11:56 ] @
Tools - Options i tu se prebacis na drugu karticu Mail Setup
Kliknes dugme Send/Recv

U prozoru koji ti se pojavio drugi kvadratic se zove Schedule an automatic send/receive every...
Stavis kukicu u taj kvadratic i podesis na koliko minuta ce Outlook proveravati da li ti je pristigla posta.

To je to
[ trabaljo @ 12.04.2006. 12:11 ] @
Hvala!
Podešeno jest na taj naćin podesio na 1 minutu, ali opet ne prima mailove dok iskljućivo ne pokrenem outlook na detoskopu! Da nisam negdje zeznuo u instaliranju samog offica? Pojma nemam više izluđuju me takve sitnice.
[ Jpeca @ 12.04.2006. 13:27 ] @
Pa koliko ja znam Outlook i mora da radi da bi primao mailove - dakle postavi ga u startup folder (da se pokrece prilikom uključenja i nemoj da ga gasiš nego ga minimizuj!
[ trabaljo @ 12.04.2006. 14:19 ] @
Riješena zavrzlama, hvala puno!
Trebalo je samo uključiti opciju:"hide when minized"!