[ allexandar @ 12.04.2006. 15:44 ] @
znaci odradio bih instrument tablu po zelji u corelu ali ne znam odakle da pocnem, za pocetak mi trebaju dimenzije, pa sam hteo da pitam da li neko ima izvadjen cajger od golfa IV , recimo mogao bi da ga skenira u corelu i samo taj file da mi posalje na mail ili okaci ovde, inace do veceras cu ja da okaci cajger od BMW 320i E36 pa stampajte.
e da , hteo sam i da pitam za savet npr ja odradm cajger i na cemu bi bilo najbolje da se odstampa ?Ja sam imao u planu PAUS papir i ako bude mnogo providno zalepio bih 2 edan za drugi i tako.

svako misljenje i komentari su pozeljni

veliki pozdrav

[Ovu poruku je menjao allexandar dana 13.04.2006. u 10:34 GMT+1]
[ allexandar @ 12.04.2006. 16:37 ] @
evo u corelu skenirano za bmw 320i E36

samo skeniran, ko hoce da ga stampa preporucujem mu da ovaj koristi samo kao sablon a preko njega da crta svoj

ko ima za golfa bio bih mu zahvalan da ga okaci

mcn.paradoxinc.org/e36 320i bmw.cdr

[Ovu poruku je menjao drdrksa dana 12.04.2006. u 23:40 GMT+1]
[ exclusivecd @ 14.04.2006. 17:37 ] @
potrazi u guglu, ja sam naleteo jos pre na neki saqjt na kome imas vec
gotove slike tabli.
sajt je na nemackom jeziku.

pozdrav
[ vladakru @ 06.05.2006. 20:29 ] @
probaj ovde
http://www.jovovic.com
[ Karlo Gavric @ 27.08.2006. 13:48 ] @
@allexandar
ovaj link koji si okacio za corelov file, u kojem se to nalazi, da li kod tebe radi, i ako imas to jos da mi posaljes mailom ili tako nesto, vec nekoliko puta sam ga skinuo i nista, ikona od file-a je kao nesto na njoj naslikano sto se nalazi valjda kad se otvori, ali kada ga otvorim samo imam prazan prostor za rad, i kada ga zatvaram pita da li zelim spremiti promjene, velik je oko 2.71MB ako se ne varam... Ako ima neka caka, i ako nije problem da postavite tu...

Hvala!!!
[ azercode @ 27.08.2006. 21:21 ] @
ej.
ja sam radio na svoim autima to redovno.
podjem kuci navece i skinem tablu i kuci.i polako skinem plocice skeniram i promjenim bjelo u crno i obratno i isprintam na obicnom samoljepljivom papiru i zaljepim preko orgilnalne plocice i to je to,a kad vec skeniras radis sta got hoces i ujutro podjes na poso i vratis tablu i gotovo ali kad skidas kazaljke ????? pazi!!!!!!!!!!!!!

pozzzz
[ Karlo Gavric @ 28.08.2006. 15:31 ] @
Pa na kojim autima si radio, ajd ako imas za BMW-a da mi mailas ako nije problem, tj. ako imas sacuvane slike...

Ili bilo ko drugi, jer ova koja je okacena ovdje (link) ne radi, a nemam trenutno skenera i vremena da skidam tablu i ostalo, pa ako bi imao sliku sam obi uradio i nalijepio!!! Nesto su spominjali i neke stranice da ima, ali nisam nasao, kako se zove to na engleskom ili njemackom, da probam traziti pod tim imenima...
[ azercode @ 28.08.2006. 20:13 ] @
nemam za bmw ,nemam na masini sad nita ,davno sam mjenjo auto

ako ti moze pomoc traz kao tachofolie

http://images.google.ba/images...p;oe=UTF-8&sa=N&tab=wi
[ shpiki @ 28.08.2006. 23:33 ] @
jel ima neko pozadinu za VW 2???
[ allexandar @ 29.08.2006. 00:09 ] @
mislim da bi kod tebe jedini problem moga biti u corelu, tj da ti je corel verzija manja od X3, malopre sam prepravio file i stavio sam da mogu da ga otvaraju coreli od 9 pa na gore. probaj pa javi
pozzzz
[ shpiki @ 29.08.2006. 22:57 ] @
i... ima li iko GOTOVE CAJGERE za VW 2?????????
[ Karlo Gavric @ 30.08.2006. 11:22 ] @
Da, Corel 12 je kod mene, pa moguce da mozda zbog toga nece, a ne vidim gdje si okacio taj novi prepravljeni file, ni da si mijenjao neku poruku, pa ako bi mogao, tj. ako ti nije neki problem da mi je mailas...(posaljem ti adresu na PP)

Hvala!!!
[ allexandar @ 30.08.2006. 16:04 ] @
link je isti,jer sam prepravio file

pozz

javi sta si uradio
[ JohnDou @ 07.09.2006. 13:30 ] @
Imam Uradjene CAJGERE za BMW edited BY me!
Ako hoce neko neka se javi na:
[email protected]

POZ ZA FORUM!!!!!!!