[ Oliver-LDL @ 14.04.2006. 12:39 ] @
Zdravo,

da li HTTPool radi?
Prijavio sam se dva puta (posle prijave pise da odgovor sledi u roku od najvise 2 dana) i nikada nisam dobio odgovor.
Prva prijava je bila pre jedno dve nedelje a onda sam se ponovo prijavio pre jedno 7 dana.

Koliko vidim sajt se azurira ali posto ne odgovaraju nemam gde drugo da pisem nego ovde.

Pozdrav,
Oliver

P.S. Nadam se da nije problem ovde da postavim pitanje.
[ srlexic @ 14.04.2006. 21:40 ] @
Httpool radi, i mogu reci vrlo uspesno. Na nasem portalu vec je realizovano nekoliko kampanja IEDC-a, Audi-ja, HP-a i VW...

Mozda tvoj sajt zbog nedefinisanog profila posetioca im nije zanimljiv?
[ Oliver-LDL @ 14.04.2006. 22:41 ] @
Nije iskljuceno da je to razlog mada sam ja ocekivao da se jave u roku koji su sami naveli makar i da kazu da sajt ne ispunjava uslove.
Doduse koliko sam video i licni kontakti su jedna od kategorija koju pokrivaju (ili zele da pokriju).

Inace mislim da sajtovi tipa lovedelux.com-a odlicno ulaze u kategoriju zabava a sa druge strane posto mi imamo prilicno popunjene profile ljudi mozemo jednostavno da filtriramo kome sta zelimo da prikazemo.

P.S. Naravno i dalje se nadam da ce se neko javiti sa bilo kakvom porukom.
[ Oliver-LDL @ 14.04.2006. 22:55 ] @
Sada sam video kod tebe na sajtu reklamu sajta zvaka.com koja je dosla preko HTTPool mreze tako da ipak izgleda da nije problem u nedefinisanoj "populaciji" dating sajtova :).
[ srlexic @ 14.04.2006. 23:04 ] @
Da, priznajem, to je jedini sajt koji nama nije ciljna grupa za oglasavanje

Kada sam rekao "nedefinisana populacija", mislio na veliki broj korisnika iz inostranstva?
[ Oliver-LDL @ 15.04.2006. 08:05 ] @
Kada sam krenuo sa sajtom zeleo sam da imam veci broj ljudi iz inostranstva ali do toga nije doslo tako da imamo negde oko 10% clanova iz ex-Yuga republika i jos mozda jedno 5-10% nasih ljudi u dijaspori.

Inace ja mogu da filtriram i da kazem da se baneri prikazuju samo ljudima iz SCG odnosno neke druge zemlje.

Za konkretno zvaku mi nije jasno kako je usla u mrezu jer sumnjam da imaju >100.000 poseta glavne strane sa oko 1.200 clanova. Da li to znaci da su kriterijumi spusteni? Takodje sam video jos par sajtova koji verovatno ne ispunjavaju te uslove.