[ Dzonsonson @ 18.04.2006. 15:50 ] @
Skinuo sam jedan DVD film na HD pomocu DVD shrinka i dobio uredno VIDEO TS fajl sa .ifo , .bup i .BS fajlovima u njemu. Znaci,film je kompletan, moguce ga je gledati na BS plejeru. Problem nastaje kada hocu da ga komprimujem u AVI format, ali ne ide uz pomoc Auto Gordian Knota koga sam ranije koristio u kombinaciji sa DVD decripterom. Ima li mogucnosti da kompresiju ovog filma uradiom uz pomoc AutoGK posto sa njim imam jako pozitivno iskustv? Pozdrav!
[ Shon3i @ 18.04.2006. 20:04 ] @
Razlika u je u tome sto DVD Shrink prekopira ceo sadzaj DVD na HDD dok Decrypter po defaultu samo Main Movie.
[ Dzonsonson @ 20.04.2006. 03:44 ] @
Skapirao sam to, ali sta da uradim sada, kako da ga komprimujem, nemam ideju?...
[ Cileinteractiv @ 21.04.2006. 15:47 ] @
Predlažem ti jedno od provereno dobrih rešenja. Enkoder Xmpeg u kombinaciji sa xvid kodekom, prilično je jednostavno za upotrebu u Xmpeg-u treba odabrati "open DVD root" i učitati sadržaj iskopiranog DVD diska. Ako želiš, uputstvo na Srpskom jeziku za Xmpeg mogu ti poslati na mail.
[ Dzonsonson @ 25.04.2006. 10:58 ] @
Hvala puno, Cileinteractiv, ali sam problem resio uz pomoc Auto GK - izabrao jedan od IFO fajlova i... sve je odradio automatski. Problem resen!
[ Phiber_Optik @ 28.01.2008. 14:50 ] @
Imam problem sa Auto Gordian Knot-om!!!

Prvo sam instalirao sve kako treba... Onda sam lepo ubacio fajl, ( ubacio sam u mom slucaju VTS_03_1. Ima pet ovakvih delova, ne mogu sve da ubacim, znaci samo sam ovaj prvi file ubacio) namestim gde cu ga smestiti (output) podesio sve lepo u Resolution settings pa onda add job / pa start!!! I kad sam kliknuo Start otvorio mi je novi prozor VirtualDubMod i onda tu krece sa radom od 1 do100% . Pise lepo Dub in progres ( na moje iznanadjenje vrlo brzo je to zavrsio, a koliko znam to treba malo duze da radi) i kad je stigao do 100% , odradio je jos jedan posao, pa onda ono u DOS-u... To je zadnje sto je odradio!!! I pise mi da je gotovo, nema vise sta da radi?! I ja pogledam tamo u output folder, kad ono neki 'nejasni' fajlovi nigde nema lepo konvertovan film od 700MB!!!!

Ja stvarno ne znam sta da radim, kad sam sve lepo odradio al' na kraju nisam dobio konvertovan film...

Plz da li mi neko moze pomoci?!