[ kefalo @ 19.04.2006. 02:52 ] @
znaci treba mi mapa grada na telefonu... vec sam vidio da postoji taj program ali ne znam kako se zove. ovaj program je imao finu opciju racunanja duzine puta vremena da li se ide pjesice ili autom... super stvar!
meni treba mapa beca(austrija) pa ako neko ima link ka programu bio bih mu jako zahvalan.


p.s.
ne bi bilo lose da se napravi sticky tema sa linkovima ka najtrazenijem software-u.

[Ovu poruku je menjao kefalo dana 19.04.2006. u 03:53 GMT+1]
[ Boki4u @ 28.05.2006. 00:28 ] @
Probaj program "TomTom 5 Mobile".
Program je za GPS, ali mislim da moze da se koristi samo mapa, bez GPS-a.
Ispravite me ako gresim!
[ ivcha1976 @ 28.05.2006. 10:18 ] @
Citat:
kefalo: znaci treba mi mapa grada na telefonu... vec sam vidio da postoji taj program ali ne znam kako se zove. ovaj program je imao finu opciju racunanja duzine puta vremena da li se ide pjesice ili autom... super stvar!
meni treba mapa beca(austrija) pa ako neko ima link ka programu bio bih mu jako zahvalan.


p.s.
ne bi bilo lose da se napravi sticky tema sa linkovima ka najtrazenijem software-u.

[Ovu poruku je menjao kefalo dana 19.04.2006. u 03:53 GMT+1]


Naravno da ne bi bilo loše,ali obzirom da su to programi koji se kupuju a da je na forumu zabranjena razmena CRACK-ovanih programa,nista od toga!Inače,objašnjenja o svim tim programima imaš gde hoćeš po netu!Probaj za pocetak domaći sajt www.gpsserbia.com
[ konektor @ 11.06.2006. 08:56 ] @
Pa i na ovom gpsserbia se kupuju mape jer se dobija se trajal verzija.
Inače njihova mapa Beograda je totalno neupotrebljiva na mobilnom telefonu, ne dozvojlava pretragu prilično je nepregledna i ima 12mb.
Program tomtom city maps ima odlične mape evropskih gradova, ali ne i za našu zemlju.
[ JankoNIS @ 27.08.2006. 22:34 ] @
@konektor:

Netacno. Mape su besplatne, koriste se u Motoroli A925 i njihova velicina ne igra ulogu kod upotrebe. Program nema mogucnost pretrage mape direktno, ali ima opciju koja to omogucuje (po gradovima, ulicama, objektima...).

Jedino je tacno da je program trial, ali i to je lako resivo.
[ panjkovic @ 26.10.2006. 18:05 ] @
Probaj na sajtu www.vitotehnology.com. Mislim da se naplacuju, ali mozda ima trial verzija!!!
[ micko27 @ 20.01.2007. 03:04 ] @
www.map24.com
[ Rubiroza @ 30.07.2007. 08:00 ] @
Da li mozda neko ima link za plan Beograda za Map24 Mobile aplikaciju?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 30.07.2007. 18:42 ] @
Citat:
konektor: Pa i na ovom gpsserbia se kupuju mape jer se dobija se trajal verzija.
Inače njihova mapa Beograda je totalno neupotrebljiva na mobilnom telefonu, ne dozvojlava pretragu prilično je nepregledna i ima 12mb.
Program tomtom city maps ima odlične mape evropskih gradova, ali ne i za našu zemlju.

Citat:
JankoNIS: @konektor:

Netacno. Mape su besplatne, koriste se u Motoroli A925 i njihova velicina ne igra ulogu kod upotrebe. Program nema mogucnost pretrage mape direktno, ali ima opciju koja to omogucuje (po gradovima, ulicama, objektima...).


Kao što što ti Janko reče, sve mape su besplatne, a program nije njihov i ne žele probleme, pa ni ne stavljaju krekovan. Ovaj program se ne može porediti sa TomTomom, jer su TomTomove mape vektorske i nemaju ucrtane ništa drugo osim ulica, dok se kod se kod rasterskih mapa sa pomenutog sajta vide i parkovi i građevine od koristi za eventualnu orijentaciju. Takođe, SmartComGPS može da sačuva rutu kojom si se kretao, je više nego korisno kada se istim putem treba i vratiti ili opet proći neki drugi put :)

A TomTom mape pokrivaju i naše gradove i to, za moje potrebe, sasvim zadovoljavajuće :)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 30.07.2007. 18:44 ] @


Potpuno neupotrebljivo za naše krajeve :)
[ bobo07 @ 29.09.2007. 11:58 ] @
Ukoliko imas nokiu novije platforme os 9.1 imas vrlo korisnu aplikaciju nokia map loader imas sve mape sveta....
[ vivicav @ 12.10.2007. 23:04 ] @
Evo vam jedno JAVA resenje koje radi kako na smart telefonima, tako i na dummy-ima!

http://linuxtechs.net/kruch/tb/forum/index.php

Za mape:

http://www.gpsserbia.com/Gps%20maps.htm
http://mobilnisvet.com/forum/v...83c6216a464dfe6da072a6150d8f5f
[ jocaca @ 21.12.2007. 22:39 ] @
Cini mi se da je bilo u PCTV emisiji ili slicnoj o java aplikaciji mapa gradova Srbije.Besplatno.2.0 verzija a jedina mana je sto se mapa svakog grada ponaosob instalira.
Da li neko zna gde se moze skinuti(u emisiji je bio link ali se ne secam).
[ unimatrixn @ 04.01.2008. 10:11 ] @
probaj uzmi gmaps
[ jocaca @ 04.01.2008. 23:17 ] @
Ajd malo objasni??
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 05.01.2008. 00:24 ] @
Aj malo googlaj :)