[ 3D-Elite @ 20.04.2006. 14:12 ] @
Drug je kupio ovaj telefon pre neki dan pa me sad gnjavi da mu pomognem!!!!!!!! :)
[ nocopy @ 30.05.2006. 23:49 ] @
I ja sam je kupuo,i nikako da provalim nacin,probao sam sve druge seme koje rade na drugim slicnim motorolinim modelima,ali na v3x nista!Takodje me interesuje ako postoji nacin i neko zna kako,da podeli umetnost i olaksa nam muke!!!!!!
POZZ
[ Fuzz @ 31.05.2006. 09:30 ] @
Sta ne radi sa midway-om?
[ nocopy @ 31.05.2006. 11:08 ] @
Nece,probao sam,ali pre MIDway_v2.8 treba da enable-jes java apploader sa PST Phone Programmer 6.7 verzijom,ali meni nece,posto ocita da postoje kjava fajlovi,i omoguci opciju enable/disable java apploader menu,aktiviram enable,pojavi se prozor za startovanje i nista,enable kjava applications failed!!!Fuzz jer kod tebe radi????
[ Fuzz @ 31.05.2006. 12:27 ] @
Pazi, ja uopste nemam v3...ali secam se da su me ljudi sa tim telefonima pitali kako da prebace igrice i kombinacija sa midway-om i aktiviranim java uploader-om im je kao radila posao....medjutim, izgleda da je v3x nesto drugaciji...jesi video ovo?
http://www.elitesecurity.org/tema/172873/0#1138622
[ nocopy @ 31.05.2006. 14:43 ] @
Nisam probao sa programom LeaderGL FlexEditor,posto ga uglavnom spominju za flesovanje softvera fona,a niko ne spominje da moze odraditi i jos mnogo toga!!!U svakom slucaju hvala ti,a sto se tice igrica sazat cu uskoro dali i kako funkcionise ovaj prog!!!POZZ
[ nocopy @ 31.05.2006. 22:50 ] @
Ljudi uspeo sam,i to ne sa pst_6.7_generalom,niti sa p2kman_pstom,koji inace ne rade (barem ne kod mene) svoj posao,
a i prilicno su veliki za download (odnosi se na pst_6.7_general)!Tako da sve sto vam je potrebno jeste:

P2KTool
MIDway_v2.8
JAD_creator

Otpakujete P2KTool,coneectujete fon,kliknete na ikonu Switch to-P2K mode,aktivirate opciju Java App loader
koja se nalazi u Other Features\Java\Java App Loader i na kraju Set!To je to sto se aktiviranja
Java App loadera tice,uscupate usb kabal,ukljucite Java App loader opciju u fonu,pa tek onda ustekate usb kabal!
Programom JAD_creator konvertujete iz JAR. u JAD.,i MIDwayom posaljete u fon!!!To je sve!
[ voodoons @ 14.06.2006. 22:24 ] @
na memorijskoj kartici ako nemas napravi folder "kjava" (bez navodnika) i tamo iskopiraj sve .jar sto hoces da imas u telefonu..
zatim skini tel sa kabla, udji u meni "Games&Apps" i na opciji Install new (skroz dole) instaliraj jednu po jednu...
e, sad, ne moze preko bluetootha... ili citac kartica ili preko USB kabla ali prvo, u meniju "USB Settings" postavi opciju "Memory Card" a ne "Data Connection" koja je inace default............