[ balvanboy @ 23.04.2006. 00:55 ] @
www.balvangames.host.sk

koje rasplozen nekla se javi!!!
shta mislite o Shifrox-u.
[ balvanboy @ 03.05.2006. 14:58 ] @
da li je neko downloudovo SHIFROX,update izlazi svake nedelje!
[ tosa @ 05.05.2006. 13:02 ] @
Ja u nekoliko pokušaja nisam uspeo da otvorim sajt.
Ukoliko je fajl slučajno manji od 1MB, možeš ga okačiti i ovde.
[ reject @ 05.05.2006. 13:43 ] @
Cekaj, cekaj, taj Shifrox je u stvari baza cheatova, hintova i walkthroughova za
igre, ili gresim?
[ tosa @ 05.05.2006. 14:30 ] @
Ako je tako, briši thread. Ja to ne mogu da vidim.
[ reject @ 05.05.2006. 14:40 ] @
Aj malo da popricekamo pa da vidimo.
[ biotech @ 05.05.2006. 14:40 ] @
ma da
[ bkaradzic @ 05.05.2006. 21:07 ] @
Pa izmešano... Imaju gotovu igru na sajtu i očigledno imaju veze sa pravljenjem igara, ali ovaj SHIFROX (čita se: shitfroze?) nema, znači nije baš tema za brisanje.

Evo opisa sa sajta:
Citat:
SHIFROX 1.0

Sve šifre i varanja na jednom mestu . Posle kratkog zatišja, srpski game team Balvan Games Studio se vraca sa novim hitom. Naime nije u pitanju igra, ali je nesto sto bi pomoglo svim gamerima. U pitanju je program SHIFROX 1.0. U njemu se mogu naci šifre za sve moguće igre. Primamljivo zar ne?
Ali s obzirom da uvek izlaze nove igre svakog meseca, to nije problem za ovaj program. S sajta www.balvangames.host.sk mozete svakog 1. u mesecu da skidate nove šifre za svoj Shifrox. Bolje nego da preturate po netu za željenom sifrom, zar ne? Ipak ova verzija nije finalna, vasi predlozi i kritike su dobrodošli. Uskoro ce izaci novi SHIFROX 1.5 ,najavljen za treći kvartal 2006 godine!

Citat:
TUMBA

Nova 2D igra. Davno su prošla vremena kada su “Super Mario” i “Ice Lander” osvajale sve gamere širom sveta. Čim su se pojavile igre u 3D formatu, sve ovo je palo u zaborav. Sada se te igrice smatraju ”gubljenjem vremena”.
E pa Balvan Games Studio je dokazao suprotno i dao kontru svim anti 2d ljubiteljima. Reč je o novoj igrici ”TUMBA” i to u 2D formatu, koja je odlicmna za zabavu i nije kao i ostale ”gubljenje vremena” vec ”skracivanja suvisnog vremena”. Ovo je odlican nacin da razbijete sve svoje predrasude o 2D igrama, čak i da ih zavolite. Medjutim ova igra je i po malo monotona,ali i to je cini zanimljivom i zaraznom i nadamo se da ce ova igrica još koju godinu održatii 2D format.


@balvanboy:
1. Nema baš mnogo logike praviti stand-alone program za nešto što može da se gleda u browseru (npr. ovo što pravite je praktično ovaj sajt http://www.gamefaqs.com/)
2. Kada distribuirate bilo šta preko interneta navedite bar kojim antivirusom ste testirali arhivu koju distribuirate. Ovako izgleda veoma rizično downloadovati bilo šta sa vašeg sajta.
3. Koristite InnoSetup ili bilo koji drugi softver za pravljenje instalacione arhive ili u najgorem slučaju koristite .zip format, a ne .rar.
4. Nintendo vam se zahvaljuje za spasavanje "2D formata" igara... ;)
[ balvanboy @ 10.05.2006. 15:09 ] @
pa dobro josh smo mladi i zeleni!
Bitje igara rade se punom parom,u tim smo primili josh clanova!
Da prvo radimo 2d da se uhodamo i razradimo kao tim!
Hvala za savete za programe!

Pravimo svoj engiene(3D sa shaderima),sticemo iskustvo!(game dev skill)
nezelimo da se zalecomo.....
Ali bitje josh 2d igara,imamo puno ideja i zelji ali nezelimo da sve na tome ostaje!

B G S
[ Mitrović Srđan @ 11.05.2006. 06:53 ] @
znaci ubite me da se sam ne ubijem :)
[ nekoko @ 11.05.2006. 12:29 ] @
Sta te boli ckura, kad nemas nista pametno da kazes nemoj ni da kliknes "odgovori".Svi se tu nesto pravite pametni a pola od vas nije nikad nista napravilo, samo zahebavate ljude po ceo dan.
[ Smajky @ 11.05.2006. 14:00 ] @
Bravo momci bitan je rad i sve je tu nadohvat ruke...

p
Nikola
[ reject @ 11.05.2006. 14:22 ] @
Molim korisnike da se suzdrze od zlih komentara, na ovoj, kao i na srodnim temama
(http://www.elitesecurity.org/t...31-Dobro-osmisljena-strategija) iz prostog
razloga sto vam ljudi (po meni) nisu dali nikakav povod za takve reakcije.
Jasno je da ovim ljudima nedostaje iskustva i znanja u proizvidnji video igara, ali bas
zato ne valja ici djonom na njih, niti njihovo "ovo sto mi radimo je super" uzimati bas
tako kako je receno, iz prostog razloga sto im se tako ne pomaze.
Naravno, svakome treba dobar reality-check s vremena na vreme, ali to se ovako ne
radi.