[ nsavic @ 24.04.2006. 21:47 ] @
Nikako ne mogu da shvatim kako da iz ovih fajlova izradim PCB fajl??Tj. nikako da pronadjem nacin kako da izbrisem nepotrebne stvari sa ovim programom??Ako ima tko voljan da mi pomogne, kakvim savjetom,bio bih mu jaaaaakoooo zahvalan.

Pozdrav!

[ nsavic @ 24.04.2006. 21:53 ] @
Evo i drugi fajl...
[ SASA M. @ 24.04.2006. 23:21 ] @
Uradio si dvostranu(dvoslojnu) plocicu. U kucnim uslovima to nije bas lak zadatak. dovoljno je da taj brd das nekoj firmi koja se time bavi. Sto se tice tvog drugog pitanja, imas u delu sa alatkama taster display(drugo ispod slova i - info). Iskljuci (ili ukljuci) layer-e koji ti ne trebaju.
[ vladabajic @ 25.04.2006. 16:08 ] @
jel' zna neko kako u ovom programu napraviti jednoslojnu stampu???
tek sam poceo da ga koristim pa mi nije sve na broju>
[ Arnold Layne @ 25.04.2006. 19:49 ] @
pa kada ides na autorouter izabueres samo jedan sloj da radi a ostale odredis kao N/A

ovako:


i to ti je to

a kada sam crtas uvek biras isti layer u toolbar-u (iste boje)


[Ovu poruku je menjao Arnold Layne dana 25.04.2006. u 20:51 GMT+1]
[ SASA M. @ 26.04.2006. 02:43 ] @
Ne biras bas bilo koji, nego 16 (Bottom) - najcesce ili 1(top). Ostali su slojevi unutar ploce, a kod free verzije se i ne mogu koristiti.
[ rcoma01 @ 09.10.2006. 23:57 ] @
Ima li neko ideju kako prebaciti pcb koji je rađen u EAGLE u bilo koju verziju Protel-a.
Ima li neka opcija kojom mogu da uradim export i šeme i pločice u Protel pa da u protelu nastavim da radim, ovaj program je ****** ( moram da pazim na reči...).
Pozdrav, svima.

Pardon, nsavic-u javi mi se na pp da se dogovorimo oko izrade Vise i ja sam zainteresovan možemo sigurno nešto da iskombinujemo.