[ NetZero @ 09.12.2002. 18:25 ] @
Poštovanje, ljudi.
Dakle, u posljednjih nekoliko dana imam problema s Yaha wormom. Problem nije toliki u tome što me Worm zajebava koliki što mi dolazi 50-100 mailova dnevno. Zvao sam support, čak i poslao fwd maila abuse službi providera na kojem ta (l)userica ima acc, ali debili ne znaju kako to isključiti.
Pitao sam ih da mi kažu koji mail server koriste, a nisu mi htjeli reći. Nisam želio skenirati sam servere jer mi je tlaka.
Ima li tko kakvu ideju? Ja sam možda mislio složiti fetchmail, skidat poštu na neku unix mašinu i redirectati sve s njene adrese u /dev/null. Ima li tko ideja ili prijedloga?
[ Malcolm @ 09.12.2002. 18:32 ] @
Ja sam prestao koristiti yahoo bas zbog tih mailova...
[ NetZero @ 10.12.2002. 01:42 ] @
Da, ali ja ovaj acc ne mogu i ne zelim prestati koristiti radi te budaletine.
[ mikis @ 10.12.2002. 03:08 ] @
Izvini, jel o Yahoo-u pričaš? Pre izvesnog vremena su ukinuli pristup svojim POP3 serverima, tako da ti fetchmail neće pomoći. Jedino ti ostaje da probaš da se malo rešiš bede pomoću filtera.
[ NetZero @ 10.12.2002. 03:32 ] @
Ne pričam o Yahoo!-u već o jednom hrvatskom ISP-u. Neću sad spominjati imena jer nije potrebno, ali jadno je to što njihova "tehnička podrška" nije (ili ne zna) riješiti ovaj problem već gotovo sedam dana. Bio sam čak pitao tipa koji se javlja na telefon koji je njihov mail server, ali mi nije znao reći niti na kojem je OS-u a kamoli server.
To što govoriš za POP-ove, u svom slučaju ja _mogu_ fetchati mailove, i vjerojatno ću to i učiniti, ako mi ne upali neki od spam filtera.
[ NetZero @ 10.12.2002. 15:11 ] @
Doskočio sam rješenju, pa ću samo reći, ako nekome možda bude trebalo za ubuduće. Stvar se zove MailWasher, i sasvim je ok:)