[ spaka-s @ 28.04.2006. 13:37 ] @
Centrino platforma, sa procesorom Intel Pentium M 750 (1.86GHz, 2MB L2 Cache, 533MHz FSB) Intel 915 PM cipset
15" (ili je valjda oznaka 15,1") TFT, postoji u XGA(1024x768) i SXGA(1400x1050) rezoluciji.
Grafika: ATI RADEON x600 sa 64 MB DDR memorije.
Za ostalo da ne smaram... Nedje kaze da i nije cisto graficka memorija nego da je share-uje od sistemske a nedje pak, kao da je zaista externa mem. kod grafike. I isto tako ,kao ima S-out a ispada na nekim specifikacijama da NEMA.
Sta znate o ovoj masini i je li imao ko iskustva sa istom.
Zvao sam ljude u Bg-u koji kao imaju na lageru ali jednostavno ili nemaju vremena da se bakcu ili su poblejali pa ih nije briga za zaradu.
Ako iko ista zna ... da ne duzim :)
Pozdrav.
[ Fuzz @ 28.04.2006. 15:26 ] @
Koliko znam x600 uvek dolazi sa svojom memorijom tako da mozes biti opusten po tom pitanju. Deluje kao solidan lap, ali naravno nemoj ga kupovati na nevidjeno, vec idi u prodavnicu pogledaj ga, probaj pod rukom...uostalom tako ces utvrditi i da li ima s-out(za koji mislim da je gotovo nemoguce da nema)...
[ spaka-s @ 28.04.2006. 19:17 ] @
E sve je to lijepo ali evo problema:
Treba doci iz CG-a da bi mi oni ladno rekli , pa mi smo mislili da je to to!
***** ga prodaju za oko 1580EUR a ladno u drugoj firmi kaze da je 1155EUR. Medjutim ***** ne mogu dobiti putem tel-a pa da puknem , a ovo sto mi je covjek iz doticne firme sa 1155 EUR poslao , ne da je sturo , nego mi bukvalno nije nista rekao a fazon je sto je 'specifikacija' kao da je neko iz osnovne skole otkucao

E sad ne znam sta da radim. Ajde da su razlike u cijenama reda 50-100 EUR ali ovo je za nevjerovati...
Treba da batalim obaveze na fax-u i da spucam za Bg cisto da bi se isprdali sa mnom ... zato mi neko treba ko je gore a ko se razumije ... ali ja nemam nikog takvog
Zato je i ovaj post... Ako ima neko takav u Zemunu ... Zna sta da radi dalje

[Edit by StORM48: Zabranjeno reklamiranje na forumu. Pročitaj Pravilnik.]

[Ovu poruku je menjao StORM48 dana 04.05.2006. u 19:44 GMT+1]
[ Fuzz @ 29.04.2006. 08:23 ] @
Hm...ja sam generalno protivnik kupovine lapova na slepo. Lap je vrlo individualna stvar i iako ti mozda odgovara po specifikaciji, cesto se uoce mnogi nedostaci u upotrebi. Takodje, ne znam koliko ti je pametno da kupujes nesto u BG, a zivis u CG, zbog garancije. Ako ti nesto rikne, sta ces, ici u Beograd?
[ davidbgd @ 04.05.2006. 08:25 ] @
V6V je pro serija ASUS notebook racunara. To je sam vrh asus ponude masina sa 15/15.4 ekranom.

i taj model je EOL

vise ga nema

mozes da uzmem M6000VA model koji je pandam te price i jako,jako kvalitetna masina
Ima slicne karakteristike, (M6000VA Pentium-M 750 1.86GHz, 15.4"(WSXGA+) sa X700 128MB u VRAM je bruka)

V6 serija je presla na V6000J seriju sa centrino duo procesorom i bruka je skupa (ali bas).(Centrino duo proc sa X1600 256VRAM memorija je ultra bruka)

Rezime price, cela ta gama, M6 i V6 je jako,jako dobra serija notebook-ova.





[ metushalah @ 05.05.2006. 19:09 ] @
Taj laptop je najgori u klasi.Nema TV out i sto je najgore od svega sto je tako osjetljiv,ako ga jace zatvoris ima da se raspadne.a i stvarno se ruzno preklapa nesto.Nema audio ulaz!Jos mu je mana sto mu je autonomija manja od ovih novijih Turiona i koji sa mnogo manje kesha daju dosta bolje performanse...znaci moj predlog ti je uzmi neki sa novijim Turionom 64-bitnim,radi novog windowsa,plus dobijas bolju mashinu za manje para.
[ spaka-s @ 05.05.2006. 20:30 ] @
Pa znate sta.. Nasao sam na par mjesta u Bg-u ali je frka sto on postoji u formi sa XGA i SXGA TFT-om ali je meni (po mom misljenju) bolji ovaj XGA. Sto se tice garancije , OK je sve to , jer je ovaj gore metushalah (drug) kupio i moze da sredi sve samo je frka sto se mora otici :) A on fala Bogu ima duge noge pa... put pod noge :)
Sta mislite za 1400x1050 (SXGA)? Je li neko radio sa njom . Jer ipak mi se to cini mnogo sitno za 15" ...
[ Fuzz @ 05.05.2006. 23:42 ] @
Pa to ili ti se svidja, ili ti se ne svidja....ja volim visoke rezolucije na malim povrsinama...
[ spaka-s @ 06.05.2006. 12:35 ] @
Heheh, vazi se :)
Aj pa Boze zdravlja, vidjecu oce li biti to OK :)
Poz i hvala.