[ XXXL @ 29.04.2006. 21:59 ] @
Da li je moguce u nekoj banci otvoriti racun i da svi transferi novca idu kako treba, ali da se ne daje pravo ime i prezime i sve ostalo..
Ustvari, zamislimo situaciju kada ja hocu da prebacim X eura sa svog racuna na neki "Unkown" racun (npr. neka internet banka) i da onda taj novac nekako opet izvadim (preko nekoga/nekih firmi ili svejedno).
Znaci, u slucaju da ja odem u svoju banku i zatrazim na salteru da mi da listing jer mi treba da vidim podatke o toj transakciji kad sam poslo X eura, i gospodja (na salteru) mi da listing i kaze da ne stoji ime ili prezime primaoca (covjeka/firme) i da ne moze nikako saznati za to...

Razmisljao sam mozda da prebacim novac na neki novootvoreni (Unknown) racun E-gold-a (preko ICEGOLDa jer to mogu iz Austrije) a sa e-gold-a cu se nekako snaci kako cu izvaditi.

Imate li kakvih ideja/rjesenja ?

Pozdrav,
[ GREJHER @ 04.06.2006. 18:11 ] @
pa rjesenje ti je VM kartica. Jedan od free programa na mojim stranicama radi isplate iskljucivo preko nje i preko njih ju mozes kupiti...Inace kartica je anonimna (iako za njenu verifikaciju saljes dokumente) al u koju god banku dodjes po lovu ne vadis osobnu nit ista poppisujes..na kartici ti ne pise ni ime nit nista
inace broj kartice ti je zapravo broj racuna tako da ju mozes i punit i praznit..nase banke ti mozda mogu delat probleme kome ti saljes novac il zasto..jednostavno smo jos nerazvijeni(jednom sam uplacivao novac na moneybookers i zenska me trazila predracun) al ak izvana posaljes zbjegnes te nase zbunjole

evo kako izgleda ta kartica
https://content.virtualmoneyinc.com/images/main_graphic.jpg
[ salexab @ 25.06.2006. 09:02 ] @
Da li jos neko ima iskustva sa VM Karticama?