[ m4rk0 @ 03.05.2006. 10:03 ] @
1. Situacija je sledeca. Kada me neko kontaktira na pvt, sta god da napise, zelim da toj osobi izadje automatski odgovor odredjenog sadrzaja.
Znaci osoba koja me kontaktira na pvt kaze: poz, sta se radi ?
A istoj toj osobi izlazi auto-reply: Ukoliko nemas sta pametno da kazes, molim da me ne kontaktiras.

2. E ako je to izvodljivo, da li je izvodljivo da stavim i nickove kojima ta poruka nece izlaziti.

3. I treca situacija: Ukoliko napisem neku rec na public, odma nakon te reci dolazi do auto-reply-a odredjenog sadrzaja.
Na pr u toku chetovanja napisem: "Lol, koja provala". I da mi odmah ispod toga ispise auto-reply: "Covece, valjam se po podu".



[Ovu poruku je menjao brb dana 03.05.2006. u 11:24 GMT+1]
[ Man-Wolf @ 05.05.2006. 22:37 ] @
1. on 1:text:*:?: { msg $nick Ako nemas sta pametno da kazes, nesmaraj ....... }

2. Izvodljivo je, evo ti primer da sam ti se ja obratio ( nick man-wolf )

on 1:text:*:?: {
if Man-Wolf == $nick { msg $nick Ako nemas nista pametno da kazes $nick $+ , nesmaraj :D }
}

3.

on 1:input:#: {
if Lol, koja provala isin $1- { msg $active Covece, valjam se po podu }
}

E sad ovo mozes da prepravljas po potrebama ..... :-)
[ m4rk0 @ 07.05.2006. 20:23 ] @
1.i 2. Da li ce (ako ubacim taj kod) pri svakoj napisanoj recenici u prvitanoj poruci upucenoj meni, toj osobi izlaziti selektovana poruka ? Meni bi odgovoaralo da toj osobi izadje selektovani tekst samo pri prvoj napisanoj recenici (kada mi se obraca na pvt).

3. E ubacio sam taj kod, ali mi kontra izbacuje

Code:
on 1:input:#: {
if Lol, koja provala isin $1- { msg $active Covece, valjam se po podu }
}


Umesto da mi izadje:

Lol, koja provala
Covece, valjam se po podu

Meni izlazi kontra:

Covece, valjam se po podu.
Lol, koja provala

Znaci bez obzira sto ja napisem "Covece, valjam se po podu" i sibnem enter, meni prvo izadje "Lol, koja provala" pa tek onda ispod "Covece, valjam se po podu".

E sad, to i ne bi bilo strasno da je rec/recenica (na koju se vrsi aut-reply) mala, jer bi u tom slucaju samo zamenio mesta teksta u kodu i sve bi bilo OK. Medjutim, moje auto-reply recenice su prepune tagova i ostalih stvari.

Plz help.



[ Man-Wolf @ 25.05.2006. 20:03 ] @
Da, to sam sad primetio, izlazice uvek ... kad budem naso malo vremena da se poigram sa kodom, javicu ti novi kod.

2. Promeni kod na sledeci:
Code:
on 1:input:#: {
if Lol, koja provala isin $1- { msg $active Lol, koja provala | msg $active Covece, valjam se po podu | halt }
}