[ Wolfy Alister @ 08.05.2006. 02:16 ] @
Elem, apsolutni sam pocetnik u web dizajnu (bolje receno, primoran sam da radim). Radi se o sledecem: dobio sam skoro zavrsen site (gotov dizajn, flashici, stranice), na meni je bilo da ispisem tekstove, postavim slike i sve to lepo izlinkujem. Sve sam to i uradio bez ikakvih problema. Problem je u tome da IE6 i Opera prikazuju site bez ikakvih problema (sve je na svom mestu), dok Firefox gotovo svaku stranu razbaca (align nije u redu, prakticno se svaka stranica "raspada"). Site je radjen u Macromedia Dreamweaveru 8. Ono sto mene interesuje je da li postoji neki tool, tutorial ili text koji bi mogao da mi pomogne u resavanju problema, ili da se jednostavno manem corava posla i sednem da ucim gradivo od samog pocetka! Unapred se izvinjavam moderatorima i clanovima ako sam promasio mesto i temu, ali stvarno mi je potrebna bilo kakva pomoc! Hvala unapred!
[ jablan @ 08.05.2006. 08:52 ] @
Neompatibilnost brauzera je prava mala nauka za sebe. Postoje čitavi sajtovi posvećeni isključivo toj tematici. Tako da... Ili 1) zavrni rukave ili 2) postavi problem na forumu Web dizajn i CSS i moli boga da neko odgovori ili 3) plati nekog da ti sredi stvar.
[ kumkat @ 01.06.2006. 16:07 ] @
Pa za pocetak probaj da se resis bespotrebnog praznog prostora space-ova i ostalih stvari koje mogu da prave problem, ako to ne pomogne ....onda pocni sa citanjem neke literature :)
[ WawaHOO! @ 01.06.2006. 19:15 ] @
Bilo bi lepo da ostavis link da vidimo o cemu se radi!
[ Wolfy Alister @ 02.06.2006. 11:31 ] @
Site jos uvek nije uploadovan. U sustini, provalio sam o cemu se radi. Hvala svima na pomoci!