[ -Gogy- @ 08.05.2006. 16:54 ] @
Pozdrav svima!

Evo napravio sam stranicu www.tutorijali.net

Ovo je tek moja druga online stranica, malo sam se učio offline jer mi je glupo bilo stavljat neke gluposti, pa eto, smatram da je ova web stranica vrijedna toga da bude na internetu.

Cilj nam je pomoći svima koji bi htjeli nešto naučti a ne znaju engleski ili im se ne da tražiti okolo. Naravno, svi tutorijali su više-manje početnički jer smatram da se za kvalitetno učenje treba čitati manuale ili neke knjige.

Ovom prilikom bih pozvao se zainteresirane ukoliko žele surađivati da se jave na forum, ili na e-mail gogy@IZBRIŠITE-OVOtutorijali.net ili na ICQ: 306-425-821

Eto, sada želim čuti vaše komentare, kritike i prijedloge.

Lijep pozdrav!

[Ovu poruku je menjao -Gogy- dana 20.06.2006. u 11:28 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao -Gogy- dana 20.06.2006. u 11:29 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao -Gogy- dana 20.06.2006. u 11:30 GMT+1]
[ WawaHOO! @ 08.05.2006. 18:31 ] @
Lepo osmisljena ideja. Samo napred.
[ Zikka @ 09.05.2006. 01:17 ] @
Odlicna ideja. Ne posustaj. :)
[ cartmanlee @ 10.05.2006. 08:07 ] @
Također pohvale, jednostavan dizajn, ali u skladu sa sadržajem koji se nudi na siteu. Good work
[ -Gogy- @ 10.05.2006. 16:20 ] @
Hvala svima na komentarima. Ugodno surfanje želim!

Pozdrav!
[ Vladica Savić @ 23.05.2006. 16:44 ] @
Tek sad sam video ovo i mogu reci da je EXTRA
[ -Gogy- @ 23.05.2006. 18:18 ] @
Hvala VladaLe

Evo maknio sam one rijeci dobrodoslice i u prvi plan stavio tutorijale, tako da sada imate na naslovnoj 4 najnovija tutorijala s kratkim opisom.
[ Dzavrilo @ 02.07.2006. 01:12 ] @
Sajt je super,boje si lepo uklopio nema zamerku i tutoriali su dobri.Za sad je sve super samo tako.


Pozdrav,
Gavrilo
[ Slobodan Trebovac @ 02.07.2006. 11:13 ] @
Svaka cast i za sadrzaj i za dizajn sajta. Ovakvi sajtovi na nasem govornom podrucju su vise nego korisni.
Pozdrav
[ bmatrix @ 08.07.2006. 17:18 ] @
Bilo bi lepo kada bi se veliki broj ljudi uključio u ovaj projekat. Sviđa mi se što je više bazirano na početničkom nivou. Pokriveno je dosta toga, pa se nadam da će se ovaj sajt i nadalje razvijati. Podržavam ga u potpunosti.
[ Crazy Man @ 10.07.2006. 09:55 ] @
Stranica i ideja su stvarno odlični. Sve je pregledno i točno se zna o čemu je sajt - tutorijali koji su jedini na sajtu, znači nema novosti ni ničega. Ma stvanro odlično, jedino bi mogli još srediti download sekciju... ostalo je sve za 5
[ -Gogy- @ 15.07.2006. 19:24 ] @
Hvala vam svima na pohvalama. Evo jučer sam se vratio sa mora i sad će to opet malo brže ići.

Citat:
bmatrix: Bilo bi lepo kada bi se veliki broj ljudi uključio u ovaj projekat.


Da, bilo bi... ispočetka sam i mislio da će tako funkcionirati stranica da se veći broj ljudi uključi, ali teško je naći nekoga tko se želi uključiti pa ovim putem pozivam sve zainteresirane da se jave. I da, sajt će se dalje razvijate u to ne morate sumnjati, previše je truda uloženo da bi se samo tako odustalo.

Citat:
bmatrix: Sviđa mi se što je više bazirano na početničkom nivou.


To smo se trudili da sve bude objašnjeno tako da svi mogu kreniti učiti bilo što bez straha da će biti komplicirano. Tutorijali su pisani tako da ih mogu razumjeti svi od djece do starijih osoba.

Citat:
Crazy Man: Ma stvanro odlično, jedino bi mogli još srediti download sekciju... ostalo je sve za 5


Da, kao što sam već rekao sad sam se vratio s mora i sad ću ja to sve srediti. Baš mi se ne sviđa ovo što sam započeo za download sekciju. Moram to nekako drugačije. Ako imate kakvih prijedloga u vezi te download sekcije kako da to sredim molim vas recite. Svaki prijedlog je dobrodošao. Hvala!

Pozdrav,
Gogy
[ -Gogy- @ 16.07.2006. 01:25 ] @
Evo započeo sam novim sistemom download sekciju, ovo mi se čini boje od onog starog.