[ Kursulla @ 13.05.2006. 12:50 ] @
Da li je jos uvek moguce placanje preko PayPal-a?


[ sikeba @ 14.05.2006. 22:04 ] @
Koliko sam ja upucen, moze,al nemam informacije iz prve ruke tako da...
[ niketicd @ 29.05.2006. 11:56 ] @
Jos nista od PayPal-a u Srbiji. Jednog dana...
[ niketicd @ 29.05.2006. 12:02 ] @
Treba probati preko nekog u inostranstvu. Mozda postoji neki servis preko kojeg je moguca registracija na PayPal-u.
[ niketicd @ 29.05.2006. 12:04 ] @
Jedan od clanova nudi neku karticu sa kojom je moguce koristiti PayPal. Uplata na tu karticu se vrsi pomocu nasih kartica.
[ niketicd @ 29.05.2006. 12:06 ] @
Koga interesuje taj nacin, neka ga kontaktira i to je to.
[ niketicd @ 29.05.2006. 12:08 ] @
Jos jedna stvar. Cena kartice mislim da je 50 EUR. Dobije se oko 5 $ kredita. Ako je sve to tacno onda mislim da je za sada to najbolje resenje za PayPal.
[ bojan_bozovic @ 29.05.2006. 12:10 ] @
@niketicd

Pod uslovom da te taj lik ne izradi, sto priznajes, nije malo verovatno. Kakav glup savet!
[ djordje @ 03.06.2006. 03:07 ] @
Citat:
Jos nista od PayPal-a u Srbiji. Jednog dana...


Moze, ljudi, bre Visa Revolving rajfajzen (ne znam kako se pise ) banke. Provereno
[ tdjokic @ 03.06.2006. 16:32 ] @
@ djordje: A sta kazes na ovo http://www.elitesecurity.org/poruka/1169978
[ djordje @ 03.06.2006. 17:58 ] @
proxy
[ p90teleman @ 14.10.2006. 15:53 ] @
Citat:
djordje: Moze, ljudi, bre :) Visa Revolving rajfajzen (ne znam kako se pise :) ) banke. Provereno


Radi li ovo jos uvek(posle Septembra 2006)?
[ DJ_IGGY @ 14.10.2006. 17:05 ] @
Ja mislim da moze nesto preko Novosadske banke! Informisite se u pomenutoj banci! Minimum je bio 20 evra na racunu!
[ tdjokic @ 15.10.2006. 02:19 ] @
Pogledaj i ostale teme o ovome. Mislim da NE moze. Gase naloge i ljudima koji su ih imali i koristili. Problem je, sto nasa drzava ne garantuje elektronsko poslovanje novcem, a sto je osnova za mucke i oni su nas stavili na crnu listu (na kojoj nismo jedini, da se razumemo). Bila je ovde tema o potpisivanju peticije da nas vrate na belu listu itd.

Ne znam koliko su u bankama obavesteni i / ili posteni, pa da ti kazu istinu. Vredi pitati, ali budi oprezan.
[ guru @ 16.10.2006. 10:30 ] @
Gase naloge onima koji su ih koristili ali nisu verifikovali nalog. Josh nisam chuo za sluchaj gde su ugasili verifikovani, a znam bar 10 njih kojima je ugasheno. Ja imam 2 naloga, 3 kartice na njima i rade normalno, oba verifikovana.
[ tdjokic @ 18.11.2006. 12:30 ] @
Citat:
guru: Gase naloge onima koji su ih koristili ali nisu verifikovali nalog. Josh nisam chuo za sluchaj gde su ugasili verifikovani, a znam bar 10 njih kojima je ugasheno. Ja imam 2 naloga, 3 kartice na njima i rade normalno, oba verifikovana.

Izvinjavam se sto ovo pisem, jer znam da si u jednoj temi vec objasnjavao ovo oko verifikacije. Nazalost, nisam razumeo celu stvar (sto samo po sebi nista ne znaci) ali mi se cini da je ipak ostalo nedoreceno, i za one koji bolje razumeju od mene.

Zar nije cinjenica da nismo na pozitivnoj listi prepreka i za verifikaciju? Moze li nalog otvoriti i VERIFIKOVATI neko iz recimo Paracina, Vrsca, Leskovca?

Ako MOZE, onda su ovi koji nisu verifikovali krivi sami, jer se radi o lenjosti.

Ako ne moze da se otvori i verifikuje, onda ne moze ni da se placa.
[ guru @ 18.11.2006. 18:47 ] @
Naravno da je moguce verifikovati accout, chime im dokazujesh da je to tvoja kartica i to je vrlo bitno. Ne moze se verifikovati adresa iz poznatih razloga, ali to nije uopshte problem, veoma mali broj prodavaca na ebayu trazi verified address.

Problem kod paypala je u tome shto ne rade iste kartice. Ranije je radio Virtuon, pa poslednjih godinu dana Revolving Vise, a od septembra ne radi ni to. Najnovije shto provereno radi je American Express Banke Intesa...
[ petero @ 22.12.2006. 11:44 ] @
Ja imam PayPall account pošto posedujem Visa Clasic karticom izdatom od strane Mađarske banke OTP.
Account koristim iz Srbije, u Subotici,preko lokalnih internet provajdera.
Nema nikakvih problema sa IP adresama iz Srbije.
Znaci ako dobijete Paypal account preko strane kreditne kartice, nećete imati problema.
[ usafive @ 21.03.2010. 15:43 ] @
Imam jedno pitanje

Registrovao sam se na Rich PTC sajt.

Za one koji ne znaju to je Paid to Click site ...

I blizu sam 1000$ pa jel neko moze da mi kaze kako preko pay palla da primim novac.

Hvala
[ djordje @ 21.03.2010. 16:31 ] @
prvo: nikako, jos uvek
drugo: http://ptc-investgations.blogs...l-pratt-ptc-hall-of-shame.html

PS
Michael Pratt je vlasnik tog sajta. Kad bi se pare tako zaradjivale....
[ pexus @ 06.04.2010. 21:11 ] @
Moje iskustvo (za pocetnike) + pitanje:

Uzeo sam Visa Internet karticu Banca Intesa beograd, dobio uz nju namenski devizni rachun (sve besplatno i bez clanarine....) taj devizni rachun mi je automatski online povezan sa ostalim rachunima u Intezi, tako da mogu u svako doba da ga dopunim evrima po potrebi!
Visa Internet Kartica je uvek na nuli i povlaci devize sa namenskog deviznog racuna (koji ,opet, punim online po potrebi, t.j. pred samu kupovinu preko paypal-a)

Otvorio sam Paypal account sa sledecim podacima:

zemlja: BiH
kartica: podaci sa Visa Internet kartice
ostali podaci su tacni podaci: (mesto stanovanja ulica, grad, telefon 3816*******, postanski broj grada).... svi podaci odavde, mislim iz Srbije
region: Vojvodina (moze i Srbija)

Skinuli su mi prvo 0.01€ za neku proveru a kasnije i 1.46€ za verifikaciju accounta, koje ce mi, kako kazu vratiti na paypal racun, naknadno!
Sa ovakvog accaunta moze samo da se placa, a ne moze da se prebacuje kesh na rachun u Srbiji!

Danas sam uspesno izvrshio i prvu transakciju placajuci rapidshare premium nalog 6.99 €!

E sad:
Na Paypal nalogu imam izvestaj da mi je naplaceno 6.99€ za rapidshare, a na online uvidu u bancaintesa deviznom racunu vidim da mi je rezervisano 7.10€ za "POS-PAYPAL *RAPIDSHARE "!?

Zasto postoji ova razlika od 0.11€?

Da li cu na ovu karticu moci da otvorim i paypal account iz Srbije kad to dodje ovde kod nas?

[Ovu poruku je menjao pexus dana 07.04.2010. u 10:49 GMT+1]
[ djvaso @ 25.06.2010. 07:39 ] @
Sta sad da radim?!
Otvorio sam virtuelnu EntroPay karticu i sa njom se registrovao kod PayPal-a. Kao lokaciju sam naveo Bosnu i Hercegovinu a iz Crne Gore sam. Nekoliko puta sam se logovao na PayPal ali poslije vise ne cekajuci da dobijem cetvorocifreni kod za verifikaciju kartice. Kada sam poslije dva dana vidio kod na izvodu stanja Entropay kartice, htio sam da se logujem na PayPal racun ali sam dobio sledecu poruku:
"Sorry — your last action could not be completed

If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again."
Probao sam da se logujem i na My Transaction i da kliknem na Problem with login? ali se stalno javlja ista poruka.
Ima li neko rjesenje ili sam se zaj...?