[ access denied @ 13.05.2006. 20:11 ] @
imam nokiu 6630 i ovo je vec pocelo da biva ozbiljno...udjem u meni pa u tools pa pokusam u themes i tu se putanja zavrsava...ne mogu da udjem u teme! Krene sa otvaranjem i zatim se samo vrati u stanje pre nego sto sam kliknula na themes.Pokusala sam da pokrenem i iz fexplorera i njemu slicnim, situacija je ista,krene sa otvaranjem i za nekoliko trenutaka kao da niceg nije ni bilo. Uradila sam i soft format, evidentno dzabe, nista novo skoro nisam instalirala, ovo se desilo iz cista mira, skenirala sam za viruse, nema niceg...da li neko ima ideju kako ovo da resim???
[ Bad Habbit @ 14.05.2006. 07:09 ] @
Sta podrazumevas pod soft format-om? Pretpostavljam da si samo uradila restore to factory settings. Time retko sta mozes da resis, to je bar moje iskustvo. Moj ti je predlog da backup-ujes imenik i sta ti je vazno na telefonu, a onda da uradis posebno format memory card - menu\organiser\memory, a onda i format phone memory - ugasis telefon, drzis pritisnutu zelenu slusalicu + * + 3 ukljucis telefon i drzis ovo sve jos desetak sekundi. Nakon ovoga telefon si valjano formatirala i nista na njemu nije ostalo van fabrickih stvari. Probaj tada, pre instaliranja bilo cega, da li ti rade teme. Ako rade, onda instaliraj jednu po jednu stvar i konktrolisi posle svake da li ti rade teme. Ako ne rade odmah u startu, onda ti je moj savet da nosis telefon u servis da ti ga flesuju, jer mislim da nema drugog resenja.