[ NekoMiJePojeoRexa @ 16.05.2006. 14:15 ] @
Hm, imam jedan problem, kada hocu da povezem laptop i pc, na laptop-u mi izbaci poruku Routing and Remote Access ne moze da se startuje. ( Posto kliknem na accept incoming connention ) Sad, u control panel > administrative tools > services nadjem, Routing and Remote Access i kada ga startujem izbaci poruku da je iskljucen i da ne moze da se ukljuci. Servis Remote Registry uopste ne postoji. Na PC sve uredno radi, samo cekam laptop - a!

Jel mi ne gine format?

Inace koristim XP SP2 na obadva kompjutera.

[Ovu poruku je menjao NekoMiJePojeoRexa dana 16.05.2006. u 15:16 GMT+1]
[ MuskoBre @ 16.05.2006. 16:07 ] @
Desni klik na servis,properties,pogledaj pod Dependencies koji servisi moraju biti pokrenuti da bi RRAS radio.Ako nisu svi startovani,startuj ih pa onda pokusaj.
[ Milos Stojanovic @ 16.05.2006. 17:30 ] @
Na računaru kome želiš da pristupaš sa strane treba uključiti mogućnost pristupa.
My Computer > right click > Properties > Remote tab > "Allow users to connect remotely to this computer" čekirati. Zatim na "Select Remote Users" dodaš korisnike kojima želiš da dozvoliš pristup. Bilo je već tema o ovome, pa možeš da pogledaš i pretragu da nađeš više o ovome.
[ NekoMiJePojeoRexa @ 19.05.2006. 15:53 ] @
Ma citao sam, podesavao sam... Na kraju sam isao repair windows i to je pomoglo.

U svakom slucaju hvala!