[ kupidisk @ 17.05.2006. 22:39 ] @
Veliki sam Googleov fan, ali moram priznati da im kvalitet pogodaka na pravoj strani, narocito za neke nase reci koje sma trazio nije dobar i da sam dosta bolje prosao trazeci na yahoo-u koji nimalo ne volim.

Kakava su vasa iskustva u poslednje vreme?
[ crews_adder @ 18.05.2006. 00:21 ] @
Prilicno subjektivno pitanje i vrlo verovatno ce da izazove flame.

Ne mrzim Google niti volim Yahoo! i obratno, vec duze vreme koristim Yahoo. Jednostavno mi u FireFox Search Bar-u stoji kao glavni. Ponekad za promenu koristim i Exalead.com , ponekad i Google.
[ bojan_bozovic @ 18.05.2006. 06:07 ] @
Meni se MSN svidja, i njega cesto koristim s obzirom da ova Opera 9 Beta omogucava (najzad!) da definises pretrazivac koji ces koristiti.
[ Član Drug @ 18.05.2006. 12:42 ] @
iskreno...koristim maksimalno gugl (ne može se porediti sa ostalima!)
a za naše reči i izraze sam privoleo domaći pogodak
...meni završava posao
[ kupidisk @ 18.05.2006. 14:14 ] @
POgodak nije los. Ali i on ima neke ispade. Mislim da bi na pogotku trebalo biti i rucnih inetvencija za recimo prvih 100-200 najtrazenijih sintagmi.
[ bsaric @ 18.05.2006. 14:59 ] @
OT:Pogodak se uopće ne može mjeriti sa Googleom i Yahooom po mom mišljenju jer nisu u istj poziciji. Naravno da ima koliko toliko dobre rezultate, ali njega nitko ne spamira, za njega se rijetko tko stvarno trudi optimizirat, oni nemaju tu brigu, dok se Google i ostali moraju boriti sa time i time si ubijaju kvalitetu.

Pogodak je tražilica koju je tako lako moguće zaspamirat jer nema apsolutno nikakve zaštite, da bi se pojavio u vrhu za bilo što malo jača frekvencija ključnih riječi + broj linkova sa domena u njegovom indeksu bez obzira na kvalitetu i gore si, malo BH tehnika i stvar riješena.

Ja sam za to da se uvijek koristi više izvora za pretraživanje, jer ne postoji niti jedan koji daje kvalitetne rezultate za sve.
[ Search @ 19.05.2006. 13:51 ] @
Google je los pri pretrazi domacih sajtova.
[ kumkat @ 01.06.2006. 16:28 ] @
Tu se slaze, ali zato kad trazis strani sajt po meni je bolji od yahoo-a.