[ dongoran @ 18.05.2006. 09:44 ] @
Da li se kod nas moze negde naci u prodaji knjiga o MS Navision Attain na srpskom?

Hvala svima.
[ totovic @ 18.05.2006. 11:07 ] @
Koliko je meni poznato - ne postoji. Ali, ukoliko želiš da se iole baviš navijem, moraš da govoriš engleski. Ja, kao i svi ljudi koje znam da rade sa navisionom, koriste englesku literaturu, a i svi ispiti su na engleskom (i na nekim drugim jezicima, izuzev srpskog, a u zavisnosti od vrste ispita) tako da nema svrhe učiti na srpskom.
Inače, on se više ne zove MBS Navision Attain, već MD NAV (Microsoft Dynamics NAV).
[ dongoran @ 19.05.2006. 08:44 ] @
Hvala na informaciji.
Znam da se vise ne zove Attain, ali ja sam poceo da radim u njemu - zbog posla.
A Engleski, Boze moj, znam ga koliko i svaki student informatike, prosecno.

U svakom slucaju jos jednom hvala.
[ totovic @ 19.05.2006. 10:36 ] @
Ako jezik znaš prosečno, to je sasvim dovoljno, nije potreban napredni nivo. S obzirom da je navi višejezičan, lako možeš da menjaš jezike u samom radu, što će ti dodatno olakšati posao.
[ -Mateja- @ 02.10.2008. 19:48 ] @
literatura na internetu, strane ili izgled interfejsa, gde bih moga oda čitam i učim o novom poslu. Unapred zahvaljujem na posvećenom vremenu.
[ totovic @ 03.10.2008. 11:54 ] @
Za literaturu nisam baš siguran da možeš da nađeš na netu, jer se naručuje od Microsofta i poprilično je skupa.
Što se tiče upoznavanja sa NAV-om, možeš na http://www.microsoft.com/dynamics/nav/default.mspx