[ Vladica Savić @ 23.05.2006. 07:50 ] @
Evo i mog prvog sajta:
http://server1.fit-elearning.com:81/fm200602
BTW-Sto se dvojezicnosti tice znam da ima gresaka jer sam gledao da sto pre zavrsim zbog nekih glupih rokova (koji su sad pomereni) pa sam koristio negde i neke potpuno drugacije sadrzaje na istu temu, ali...
Nadam se da necete u potpunosti da me razocarate (ko zna mozda neko da i neku pozitivnu kritiku )
Pozdrav Vlada
[ -Gogy- @ 23.05.2006. 14:30 ] @
Ako ti je stvarno prvi sajt onda je predobro. Odlično je i da ti nije prvi sajt, svaka čast, jednostavan čisti dizajn. Odlično
[ dragancesu @ 23.05.2006. 14:31 ] @
Recimo da lepo izgleda ali

- treba sve prevoditi, moras i "WORLD OF MITOLOGY" na naslovnoj strani
- engleski bog je GOD, a ne GOOD
- samo na prvoj strani imas title tag, na svim ostalim je Untitled document
- tvoja slika je katastrofalna

- na drugoj strani "mitologija" bilo bi logicno da stavis "dalje"
- ono "FITeMaster sajta Vladica Savic" je bas napadno, stavi samo "webmaster"
- u donjem meniju kod link:hover imas decoration: bold, bolje samo promeni boju, ovako se neprijatno menja, probaj da ti donji meni bude isti na svakoj strani

[ cartmanlee @ 23.05.2006. 14:53 ] @
Jako dobro za prvi site, primjedbe su iste kao kod @dragancesu
[ Vladica Savić @ 23.05.2006. 16:37 ] @
Znam da prevod ima gresaka, (pomenuo sam to na samom pocetku), a sto se ostalih primedbi tice, hm, na title tag ostalih strana sam slucajno zaboravio i to cu pokusati da ispravim (zajedno sa prevodom), a sto se moje slike tice postavio sam onako jer sam hteo da bude nesto nelik nekom mozaiku, tako da mislim da to i nije bas tako strasno
Ok, ocekujem jos kritika...
Pozdrav, i citamo se
BTW-U pripremi je jos jedan sajt (na jednu drugu temu i za moju dusu) koji bi trebalo da bude jos bolji, nadam se da cu da ga zavrsim za nekih mesec dana...
[ idss @ 10.06.2006. 03:06 ] @
jedan savet posto se ne razumes dovoljno u dizajn sto se slike tice jedno od resenja je da uradis da efekti budu sto manje upadljivi tako ce biti manje ruzno za slucaj da pogresis i drugo nije toliko vazno kako si ti hteo nego kako ce drugima da se dopadne vec smo dvojica kojima se slika ne dopada razmisli o tome

p.s bice trenutaka kada neces moci da dozvolis sebi luksuz da pogresis i kada ce sajt da treba da izgleda ozbiljno i bez suvisnih budzevina naravno ako planiras da nastavis time da se bavis
[ Milan M. Radovic @ 10.07.2006. 18:12 ] @
Za prvi sajt - predobro!
Deluje bas šik - samo malo boje...ne bi bilo na odmet...