[ raligno011 @ 23.05.2006. 18:34 ] @
Kakva su iskustva sa Anti-virusima,to jest virusima vezanim za Pocket Pc,naime,ja koristim Airscanner.Mobile.AntiVirus.Pro,povremeno ga update-jem,i nemam srecom problema dok sam na netu,al me interesuje,dal postoji neki drugi koji se redovnije update-uje,ili koji je efektivniji mozda.Ovaj se pokazao OK,al slabo znam za neke druge,pa molim da cujem komentare ili predloge.
Thx
[ medula_oblongata @ 25.05.2006. 16:04 ] @
Imam instaliran Norton AV ne znam koja tacno verzija (jednom sam instalirao davno i nikad problema nisam imao) redovno se updatea i to je to do sada nista od problema
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 11.06.2006. 20:40 ] @
A što će vam AV programi na PocketPC-ju? Svi virusi su pisani za Win platformu, a zajedničko Win Mobile i Win32 platformi je jedino ime. Virusi se ne mogu izvršavati na PPC, a onih par što postoji se izvršavaju tako što ih prethodno korisnik pokrene..tako da samo malo više pažnje i AV program vam ne treba. Plus, telefon se bekapuje i sinhronizuje, pa i nešto da se desi..no harm done :)
[ rapidlord @ 12.06.2006. 00:29 ] @
Broj virusa za odredjenu platformu je proporcionalan popularnoscu te platforme ili ti broju korisnika, pa ako dodje vreme a nije daleko i svaki drugi covek u svom dzepu ima neki PDA uredjaj, pojavice se i veliki broj virusa, za sad verovatno i nema neke opasnosti, medjutim opreza nikad nije na odmet, ja licno ne koristim AV, mada sam razmisljao da instaliram neki.