[ markelja @ 23.05.2006. 20:57 ] @
Jeli je neko ima ovako pise na alsa-project.org sajtu

Digital/Analog input does not work yet

Sta se tu podrazumeva za pod: Digital/Analog input
Da li radi mic?
Od onih najeftinijih koje dobro rade u linuxu
[ mrleus @ 06.06.2006. 15:32 ] @
Ja imam tu kartu i radi odlichno ali mislim da su drajveri bolji pod shitowsom.Mislim na kvalitet reprodukcije. Ali u svakom sluchaju nisam probao mic.. tako da ne znam.
A koliko vidim mislim da to znachi da nema podrsku za ulaz sto bi trebalo da znachi i za mic
Nisam ti bash bio od neke pomoci ali eto chisto da neshto napishem :P
[ dejan1972 @ 08.06.2006. 13:43 ] @
Sve pohvale za ovu karticu!!!Ima mikrofonski ulaz i to odličan!Digitalni izlaz-ulaz je zelene boje,a nisam ga nešto posebno testirao...Pre ove sam imao C-media 8738 i razlike su ogromne!!!C-media je TOTALNI KRŠ od kartice naspram Audigy-ja!!!Sa Audigy mi je zvuk lepši,dinamika zvuka mnogo bolja a i mikrofon mnogo bolje radi!Ima čak u podešavanjima za mikrofon opcija +20db microphone boost što znači ako imaš neki lošiji mikrofon pojačaće ti njegovu osetljivost ali će se dodati i šum...pa čak i sa tim šumom 1000 puta bolje radi od C-medie!!!Mikrofon se priključuje na plavi ulaz!Između ostalog jako mi se dopalo što ova kartica ima podršku za Windows XP x64 edition.Drajveri su sasvim OK!!!
[ BastardX @ 09.06.2006. 07:14 ] @
I sam komp radi jedno 10-20 % brze (posebno na linuxu)
[ time @ 06.03.2007. 18:08 ] @
ljudi u cemu je razlika izmedju audigy-ja koji ima SE i koji nema. jel razlika u kvalitetu zvuka mnogo velika?