[ NBG @ 24.05.2006. 00:12 ] @
Kada resetujem pda ili mi se baterija isprazni izgubim ceo tomtom navigator,pa moram ponovo da ga instaliram.Ima li resenja za ovaj problem?
[ cooler84 @ 24.05.2006. 20:09 ] @
da kupis drugi PDA?!
[ rapidlord @ 24.05.2006. 23:31 ] @

A sta je sa ostalim programima koje si instalirao? ajde da pretpostavimo da se svi brisu.
Stalna memorija na PDA uredjajima nije toliko "stalna" , ako se baterija potpuno istrosi ostajes bez podataka, bez brige to je normalna stvar, resenje je ili redovno puni PDA, ili sto je najbolja praksa cesce radi "full backap" , imas opciju u softveru za sinhronizaciju sa racunarom, nacices ako malo potrazis. Kada ti se ponovo desi gubljenje podataka, samo idi na "full restor" i sa desktop pc-ja ce ti se vratiti svi podaci nazad na PDA.
Sto se tice reset-a , verovatno radis hard-reset koji vraca PDA na fabricku vrednost, pogledaj u uputstvu za PDA, i nadji nacin za "Soft reset".

A ako ti se brise samo TomTom i samo sa njim imas probleme , onda je verovatno problem u softveru, zovi tehnicku podrsku ako si kupio TomTom, a ako nisi , onda nemoj da se zalis ;)
[ NBG @ 25.05.2006. 12:15 ] @
naravno da nisam kupio tomtom,u pitanju je krek ,pitam za druga nisam toliko verziran u vezi toga,a on mi kaze da je "cuo" da postoji neko resenje.
Pozdrav i hvala na pomoci.
[ the Pilot @ 27.05.2006. 12:50 ] @
Koji PDA koristiš?
[ NBG @ 01.06.2006. 02:28 ] @
Ovaj ih ima puno.Pitacu ga sa kojim ima problema.Mislim da je Charmer u pitanju.