[ ivan_t @ 24.05.2006. 10:18 ] @
pliz treba mi bilo koja informacija

o upisu
o faxu uopste

???????
[ _NEShA_ @ 24.05.2006. 17:54 ] @
ako mislis na uciteljski fakultet u Somboru, pogledaj na ovom sajtu http://www.ucf.so.ac.yu/
pozdrav!
[ ivan_t @ 24.05.2006. 23:23 ] @
mislim na Beograd

bio sam na njihovom sajtu i imam sve takve informacije

trebalo bi mi nesto iz licnog iskustva

studije
upis i sl.
[ superbaka @ 25.05.2006. 15:24 ] @
bezi kao djavo od krsta, izuzetno je tesko naci posao sa tim fakultetom!
[ ivan_t @ 25.05.2006. 20:47 ] @
kako zasto pa valjda su potrebni ucitelji po osnovnim skolama?

zar je previse ucitelja?


ispricaj mi pliz

vazno je jer sam pred upisom
[ lilit145 @ 27.06.2006. 13:32 ] @
mozda sam malo vise zakasnila, ali ako si se ipak odlucio za uciteljski nisi pogresio.posao mozes naci kao i za svako drugo zanimanje! posle uciteljskog u bg-u mozes da budes i nastavnik!
ako si mozda polagao proveru sklonosti i sposobnosti molim te posalji mi mail kako je bilo i sta traze.moj mail je [email protected] ...
[ superbaka @ 27.06.2006. 13:53 ] @
uh, sad sam tek video temu ponovo... supruga mi je zavrsila uciteljski i svaki dan mi kuka sa koleginicama kako ne mogu da nadju posao u struci vec dve godine!
pokusavala je godinu dana i u Beogradu, javljajuci ne svaki konkurs ukljucujuci i neke je*ometrine po Srbiji, i bukvalno je nigde nisu zvali ni na razgovor! cak su joj vise puta telefonom rekli da se uzalud prijavljuje jer je vec odluceno ko ce da radi, a konkurs je samo formalnost... uglavnom nadju zamenu za nekog pre nego sto taj ode iz skole, a onda je konkurs samo potvrda da nastavi da radi...
[ lilit145 @ 27.06.2006. 14:40 ] @
pa jbg. ja mislim da se sada to malo promenilo ili sta vec...a za cetiri-pet godina ko zna...ne znam ...znam samo da sutra imam prijemni i da nemam pojma kako cu proci niti kako rasporedjuju po odeljenjima u vrsac i novi pazar!
[ araba @ 28.06.2006. 10:47 ] @
Nemoj da brines ako je to tvoj izbor. Bice posla, pusti ti Superbaku. To je jedan od najlepsih poziva. Doci ce sve na svoje bas kada ti budes diplomirala. Samo napred.
[ lilit145 @ 28.06.2006. 18:56 ] @
naravno, ako upisem!
[ Davud06 @ 16.07.2008. 22:12 ] @
Hm, ja sam profesor razredne nastave. Diplomirala sam na Beogrradskom fakultetu / odeljenje u Novom Pazaru. Dve godine sam bez posla, to je jedno, a drugo trebalo bi da se informises o broju ispita i uopste obaveya koje zahteva studiranje na ovom fakultetu. Diplomirala sam sa prosecnom oceno 8,5 al' sam ucila kao da sam studirala medicinu. Mislim, ovo je sad lupanje, ali ako hoces da si 12 sati pored knjige u redu. Trece, to sto sam ja naucila, odnosno, to kako je koncepiran program studija i sadrzaji koje smo ucili, je citav vek daleko od nase sadasnje organizacije i realizacije nastave, tako da ce ti to biti dodatni problem / treba se izboriti sa tradicionalnom nastavom. Sve skole u kojima sam imala prilike da radim neguju ovaj vidi nastave i kad se pojavis sa inovativnim modelom rada sledi hajka na tebe. Ipak.... dolazi nase vreme, nadam se, mislim, meni nista drugo ne presotaje samo to, da se nadam promenama. U svakom slucaju srecno!
[ solarko @ 16.11.2008. 17:29 ] @
Da li zaista nema posla za ucitelje?