[ RAZZLEDAZZLER @ 22.12.2002. 18:00 ] @
Da li neko moze da mi kaze adresu sajta koji nudi online procesiranje kreditnih kartica?

Najbolje bi bilo da pruzaju uslugu nekog backenda gde bi se sve odvijalo "u pozadini", daleko od ochiju kupaca na shopu ili ako vec to ne moze, onda bar da podrzavaju opciju da moze da se njima prosledi konachna cena porudzbine i onda da samo kupac upishe ostale svoje podatke i naruchi.

Paypall recimo ne podrzava Yugu, a i nisam neshto previshe kopao, ali imam utisak da kod njih mora kupac "ruchno" da upisuje iznos koji placa.

Znachi bitni uslovi su da pri registraciji podrzavaju nashu zemlju i da ne naplacuju neku fixnu mesechnu taxu, nego da uzimaju odredjeni procenat po porudzbini.

Ako sluchajno neko zna neki sajt da ispunjava ove uslove, neka ostavi adresu.
Pretrazio sam sve topice na ovom forumu, ali nisam nashao konkretno ovo shto mi treba. Nashao sam adrese par sajtova koji rade CC processing, ali nijedan ne odgovara ovim zahtevima.

Hvala

P.S. Josh jedna napomena ... sajtovi kao ccbill ne odgovaraju jer tu postoji praktichno jedna cena koju definishesh [kao npr za subscription]. Mene interesuju sajtovi koji nude processing za npr shopove [znachi veci broj proizvoda sa razlichitim cenama]
S.P.S. Pretpostavljam da moze da se razvije diskusija, pa unapred molim sve da ne nastave kontakt preko e-maila i slichno, nego da se ovde iznese sav info koji bi svima bio dostupan
[ ventura @ 22.12.2002. 18:11 ] @
http://www.elitesecurity.org/tema/17740