[ CrazyCode @ 26.05.2006. 16:14 ] @
Evo iz mog iskustva do sada sa njim 2 stvari bi vam preporucio. 1 je da uzmete UPS zato sto je eto na zalost moj vec bio jednom na servisu, ispade zbog nekih strujnih stvari, iako sam ja u novijim zgradama sa relativno kvalitetnom instalacijom, al eto i to se desava. I pod 2, sto sam uradio kada sam ga uzeo sa servisa je upgrade memorije sa 512 na 1 giga. E to je sada prava zver, znaci razlika da nekazem je veca od 50 u preformansama kod multi taskinga, znaci prelazak iz zahtevnih aplikacija u drugu, slusanje muzike u pozadini, download sa neta, i pricanje preko team speak-a u usti vreme je postalo tako glatko da stvarno ne znam kako bih opisao. Eto cisto sam hteo da podelim moje dosadasnje iskustvo ovde.

pozdrav
[ hulja @ 26.05.2006. 17:52 ] @
daj barem info koja makina je u pitanju.
naravno da ti treba vise rama. ja na ibook g4 imam 1.256 giga a na imac-u g3 400 1gb.
doduse nema ups ali ipak surge produzne uvek.
[ Toni @ 27.05.2006. 08:21 ] @
ja i ne znam zbog cega apple prodaje sa jednim modulom kada je projektovan da radi sa dva.

Ja sam 2GB stavio u pb i tu nema greske.
[ hulja @ 27.05.2006. 19:20 ] @
kako koji model. macbook se prodaje sa 2 modula zbog integrisane grafike koja koristi ram memoriju zbog velikog ubrzanje. ali jeste cudno sto tu opciju ne iskoriste na svim intel makinama.