[ xexexex @ 28.05.2006. 09:37 ] @
Imam sajt, i sad mi treba pretraga tog istog sajta, e koko to da izvedem??? Na sajtu su artikli za prodaju sa opisom i td...
[ Član Drug @ 02.06.2006. 12:27 ] @
pa najlakše je da ubaciš već gotovu pretragu nekog pretraživača...svetskog ili domaćeg... ti biraj
[ WawaHOO! @ 07.06.2006. 15:43 ] @
Prijavi se na Google AdSense i ubaci njihovu pretragu, mozes i da zaradis!
[ inzenjer2005 @ 07.06.2006. 18:22 ] @
Citat:
xexexex: Imam sajt, i sad mi treba pretraga tog istog sajta, e koko to da izvedem??? Na sajtu su artikli za prodaju sa opisom i td...


Da li se podaci o artiklima cuvaju u bazi podataka ili ne?
Da li su ti sajt indeksirali pretrazivaci i koliko dobro?
Koji sajt je u pitanju?
[ xexexex @ 07.06.2006. 19:34 ] @
Hvala na pomoci, snaso sam se!!!
[ CtrlAltDel @ 08.06.2006. 01:27 ] @
Verovatno ide na LIKE u kveriju...

nc nc nc

To ce samo cudo da ti napravi ...

nije pravi full text search.

ukoliko upises dve reci... a jedna ne postoji ... onda nema ni jednog pogotka...


al sta ces "snaso se"
[ neddim @ 14.06.2006. 15:31 ] @
Ubaci neki ili Google ili Pogodak.
Svejedno.

Ako ne zelis ovako, a koristis neki CMS, snadji se za komponentu/modul i to je to.

Poz.

[ DJankos @ 30.06.2006. 11:41 ] @
pozdrav elitovci,
pokusavam da i ja nadjem neko resenje za search <b>statichkih html</b> stranica (ne postoji baza u pozadini, sto bi meni bilo lakse :)).
takodje, nije mi resenje ni umetanje poznatih pretrazivaca (pr: yahoo, google i sl);
ono sto je jos <b>dodatni problem<b> je to da je text ispisan cirilicom;
(znam da postoji i resenje sa rucnim adresiranjem, ali ima preko 200 staticnih html stranica, tako da to ostavljam kao poslednju opciju)
postoji li neko ko bi mogao da da resenje?
[ CtrlAltDel @ 30.06.2006. 23:51 ] @
trebalo bi da moz sa javascriptom ...
mada ne drzi me za rec ja sam vise tip sve sto mi treba s javascriptom radicu s php-om tako da i nisam nekio znalac javascript-a niti poklonik.

cisto da te ne navdem na krivi put....

al pogledaj ovo luxtaxi.co.yu .... jadan sajt al ima neku pretragu sa js...

ako moz da se iscupa javi - meni nije trebalo nista slicno za sad al bolje da se ima a i drugima ce verovatno da treba :)