[ dazdevnjak @ 30.05.2006. 22:10 ] @
Imam winamp neku verziju 5.2 mada mislim da to nije toliko bitno...nego me zanima tj. ne mogu da nadjem opciju koja trazi imena izvodjaca i pesama preko neta ako su ona napisana kao "track 1,track 2,...." Ranije mi se desavalo da kad stavim folder sa takvim imenima u playlist odmah mi izbaci prava imena izvodjaca i pesama ( naravno kad sam prikacen na net ) ali sad ne mogu nigde to da nadjem...pomozite.....Hvala
[ Daniel011 @ 01.06.2006. 21:30 ] @
Tvoje pitanje se verovatno odnosi na puštanje audio-diskova preko Winamp-a. U tom slučaju, radi se o opciji CDDB, koju treba da uključiš na sledeći način: pokreneš Winamp -> CTRL+P (tj. Properties) -> Plugins -> Input -> 2x klikneš na plugin in_cdda.dll -> uključiš opciju CDDB.

Imaj u vidu da će ova opcija raditi samo u slučaju da audio-disk koji u tom trenutku puštaš preko Winamp-a, postoji u Internet bazi. Drugim rečima, da nije u pitanju neka audio-kompilacija koja je narezana u kućnoj radinosti.
[ dazdevnjak @ 02.06.2006. 15:32 ] @
Nisam razmisljao...cim si pomenuo audio disk koji je narezan u kucnoj radinosti sve mi je bilo jasno...kad sam probao da stavim neki oreginal disk odmah je nasao imena izvodjaca i pesama...hvala