[ Smrtko @ 24.07.2001. 13:12 ] @
http://www.e-comm.f2s.com

Post your comments :)
[ Gojko Vujovic @ 24.07.2001. 17:59 ] @
Fino izgleda.. i radi što je najlepše :)
Dva pitanja.. koliko je trajao razvoj? I koliko ceniš taj program i da li si već prodao nešto?
[ Smrtko @ 07.08.2001. 11:49 ] @
Citat:
Gojko je napisao:
Fino izgleda.. i radi što je najlepše :)
Dva pitanja.. koliko je trajao razvoj? I koliko ceniš taj program i da li si već prodao nešto?


Razvoj je trajao oko mjesec ipo, a reci mi jesi li gledao administraciju?
O cijeni necu reci nista, al jos nista nisam prodao, al se javljaju neki potencijalni kupci :)) cak iz inostranstva :)))
[ tupa @ 12.08.2001. 18:32 ] @
Mozes li reci neku okvirnu cenu?
I koliko dugo radis u php-u?
[ Smrtko @ 13.08.2001. 07:43 ] @
Citat:
tupa je napisao:
Mozes li reci neku okvirnu cenu?
I koliko dugo radis u php-u?


pa negdje oko 5k dm, a u php-u radim pola godine, i sam sam razvio aplikaciju.
[ U--G @ 13.08.2001. 09:18 ] @
Lepo izgleda, i brzo je!

Koliko artikala imas u database-u i sta se desava kad neko naruci?
[ Smrtko @ 14.08.2001. 09:18 ] @
Kada neko naruci, salje se e-mail sa kompletnom porudzbinom, dalje, ova verzija na sajtu nije poslednja, najnovija verzija ima graficke prikaze statistike pregleda, narudzbi, .... ma sve u svemu VRH :)
[ U--G @ 14.08.2001. 09:37 ] @
Mi radimo nesto slicno, samo nema emaila nego ide se pravac u jedan od 2 magacina, real time data (to ubija brzinu sajta) ali zato mozes da biras gde ces da kupis posto su cene razlicite, ili da vidis gde ima proizvod na zalihama.
[ Smrtko @ 15.08.2001. 08:27 ] @
Da, ali racunari trebaju da se povezani stalno, a ovo je klasicna Internet aplikacija. Nije mi jasno kako moze da ubije brzinu sajta?
[ U--G @ 15.08.2001. 10:16 ] @
Racunari su povezani stalno preko interneta.
Onog trenutka kad posetilac ide na informacije o produktu, uspostavlja se veza sa amerikom, ping je oko 200 ms, znaci da gubim svaki put oko pola sekunde.

Brzina sajta nije ordedjena samo velicinom stranice koja se ucitava, nego i na kojem si ringu, gde se peering izmedju dva ringa nalazi, itd itd...