[ malimali @ 01.06.2006. 23:52 ] @
Da li je izvodljivo otkriti kada te neko blokira na msn messengeru,odnosnokad taj neko ne želi da vidi da je konektovan?!
[ Deda_Mraz @ 04.06.2006. 12:34 ] @
Pa pre je postojao jedan programčić, čini mi se da sam čak i ja postovao link ka njegovom downloadovanju, ali se kasnije ispostavilo da je program totalno nepouzdan...

Za sada ne postoji neki odredjeni program koji to može da ti odgonetne... jedino da probaš sa onim hack tool Msn programima
[ bitanga-ns @ 19.10.2006. 12:06 ] @
imas na nekom MSN sajtu da skines BOTA koji prati koje on line a krije se kao da je off line takodje i pokazuje ko te je blokirao ali ne mogu da se setim tachne adrese malo googlaj i necices
[ codesoft @ 30.08.2008. 15:59 ] @
Da to je veoma jednostavno: Otvoris novu hotmail adresu, navodno da si devojka: ovako na primer: [email protected]
I posaljes mail svom drugu ili kolegi za kojeg smatras da te je blokiro. Kako : navodno da se kao devojka javljas na oglas, i dodas ga na Msn...
dalje se sam snalazi.
[ kvaju @ 31.08.2008. 23:04 ] @
Pa slini Pidgin messenger, logiraj se preko svoje msn adrese, i možeš da vidiš tamo kad pređeš mišom preko svakog kontakta "has you - YES/NO" opciju, pa možeš vidjeti dali te ima ta osoba.