[ dragancesu @ 04.06.2006. 08:25 ] @
Do sada sam gledao i kritikovao vase sajtove, pa je sad red na vas da vratite komentare, za sada na

www.ecotravel.tk ili www.ecotravel.co.sr

dok ne dobije redovan domen
[ cartmanlee @ 05.06.2006. 07:51 ] @
Site je solidan, iako mi nije jasno zašto sve držiš u framesetu u kojem je samo jedan frame?
[ dragancesu @ 05.06.2006. 08:06 ] @
Ne, nema frejmova. To sto si video je okruzenje koje postavlja TK ili CO.SR redirekcija
[ cartmanlee @ 05.06.2006. 13:33 ] @
Aha, sori, dugo se nisam zezao s TK domenama i sličnima free stvarima, pa sam totalno to smetnuo s uma.
[ WawaHOO! @ 05.06.2006. 14:20 ] @
Dobra ideja i pocetak, nastavi tako i zakupi domen.

Poozzzz
[ snipa @ 07.06.2006. 21:43 ] @
oce li neko pocheti na ovom forumu da deli produktivne i iskrene kritike? ovako se ne pomaze ljudima ...
[ WawaHOO! @ 07.06.2006. 22:11 ] @
Citat:
snipa: oce li neko pocheti na ovom forumu da deli produktivne i iskrene kritike? ovako se ne pomaze ljudima ...


Pocni ti, daj primer drugima...
[ oliver78 @ 07.06.2006. 22:53 ] @
Ulepsaj meni.

Ne mislim meni licno nego meni sa leve i desne strane. ;n)
[ snipa @ 08.06.2006. 01:05 ] @
Citat:
WawaHOO!: Pocni ti, daj primer drugima...


molim te poshtedi me tih cinichnih komentara, ako ne znash da dash jednu norlamlo konstruktivnu kritiku, onda nemoj da posecujesh ovaj deo foruma , zato sto samo odmazes ljudima
[ WawaHOO! @ 09.06.2006. 09:41 ] @
Citat:
snipa: molim te poshtedi me tih cinichnih komentara, ako ne znash da dash jednu norlamlo konstruktivnu kritiku, onda nemoj da posecujesh ovaj deo foruma , zato sto samo odmazes ljudima


Ovo nije mesto za svadju tako da bih ja tebe molio da me postedis "opasnih" komentara i nemoj "molim te" da me teras sa foruma. Ne znam sta znaci "NORLAMLA konstruktiva kritika", rekao sam coveku da je sajt lepo uradjen i da treba da zakupi domen jer ako ima sajt turisticke agencije onda verovatno treba da ima domen i hosting. Sta sam jos trebao da mu kazem...

P.S Ja sam dao komentar a ti "odmazes" ljudima i svadjas se sa drugima...