[ sasabraj @ 04.06.2006. 11:06 ] @
Molim za pomoc.
Kao browser koristim Mozzila Firefox.E sad,kada trebam da preuzmem neki fajl ili da sacuvam sliku na hardu,pojavi se prozor i kliknem da se sacuva ali Firefox to ne uradi?????
:cry:
Obzirom da sam neupucen,molim Vas recite mi sta treba da preuzmem sa sajta Mozzila kako bih Firefox ucinio funkcionalnim u tom pogledu ili mozda je u necemu drugom problem :(
Hvala puno na razumijevanju i izvinite ako sam nesto nespretno objasnio!
[ mrkidivx @ 04.06.2006. 12:03 ] @
Probaj da reinstaliraš firefox.
[ KOLE89 @ 04.06.2006. 12:47 ] @
I nakon uninstalacije obriši direktorijum C:\Documents and Settings\[username]\Application Data\Mozilla , ali pre toga backup-uj bookmarks-e (Bookmarks-Organize Bookmarks-File-Export).
[ sasabraj @ 04.06.2006. 14:01 ] @

Hvala!Uspjelo je i osjecam olaksanje jer mi je Firefox omiljeni(a kako ne bi bio) browser!
[ sasabraj @ 04.06.2006. 14:40 ] @
Nikola,zamolicu te da mi objasnis kako da "uvedem" u Firefox download manager FlashGet,jer ocigledno preuzimanjem ekstenzije FlashGot ne ide,Firefox ne prepoznaje instalirani FlashGet.
Isto pitanje se odnosi na bookmarks manager NetMarks manager,preuzmem ekstenziju zanjega,ali ga nema u polju sa alatkama.
nadam se da sam jasno objasnio problem???
Hvala unaprijed i veliki pozdrav!!!!!!!
[ Deda_Mraz @ 04.06.2006. 15:54 ] @
Batice pogledaj ti da nemaš možda nekog spy-a koji ti dolazi u konflikt sa FF-om!?
Koliko je meni poznato FlashGot extenzija prepoznaje gotovo sve moguće dl. man. koji postoje...

Ja ti iskreno preporučujem da totalno izbrišeš FF sa računara (očistiš ga sa reg. tools) i posle ga nanovo instaliraš...
[ sasabraj @ 04.08.2006. 12:41 ] @



Ponovo problemi sa Firefox.Pokusao sam da ga deinstaliram ali nisam uspio,jer ne postoji taj Aplication data???Sta da radim??
Zelim da ga u potpunosti deinstaliram,pa ponovo instaliram,nadajuci se da ce to rijesiti problem??
[ mLAN @ 04.08.2006. 12:56 ] @
Nemoj!!!! Za Boga miloga!!!!

Skini DownThemAll ekstenziju i sve što skidaš, skidaj pomoću njega. Ima odlične opcije (sve kao i obični download manager-i + još neke sitnice)
[ sasabraj @ 04.08.2006. 18:09 ] @


Ma,zelim ponovo Firefox ali ga moram deinstalirati i ponovo instalirati.Znaci,zanima me kako da u potpunosti deinstaliram Firefox,zajedno sa cashom.Ona procedura user-aplication data ne ide jer ne mogu da pronadjem aplikation data????
[ ksalol84 @ 04.08.2006. 18:17 ] @
http://www.elitesecurity.org/t183955-0#1198769