[ Ivana_Z @ 04.06.2006. 22:15 ] @
Kakva su vasa iskustva sa e-bankingom u Srbiji, konkretno u primeni, za pravna lica...kakvi se problemi javljaju, da li to stvarno radi kao sto kazu u banci i slicno...

Interesuje me posebno iskustvo sa Raiffeisen bankom, i sa Banca Intesa e-bankingom, posto se dvoumim. Cini mi se takodje da je Meridian banka prva pocela sa tim ovde, ali ne znam sad kako stoje.

Hvala i pozdrav:)
[ vaseljena @ 29.03.2007. 13:01 ] @
Nedavno smo registrovali firmu i posle duze potrage smo nasli banku sa kojom smo prezadovoljni.
Sa Raifeissen i Intesa bankama imamo negativno iskustvo, ali necu o tome.
Izabrali smo HVB banku koja ima jednostavan i efikasan e-banking sistem, sluzbenici su izuzetno ljubazni, odmah odgovaraju na mail i sve sto je potrebno, odrade odmah (ako je to u njihovoj moci, naravno, jer zakoni / Narodna banka cesto cine sve da poslovanje ucine sto komplikovanijim i sporijim). HVB uveliko podseca na zapadne banke.

Pozdrav!
[ Majstore @ 06.04.2007. 01:29 ] @
E-poslovanje za pravna lica jako dobro funkcionise sa vecinom banaka. Peximove i druge desktop i web e-banking aplikacije prisutne su vec dugo. Sve zakonske promene se prate i ugradjuju u IS.

Banke dosta ulazu u IS i e-banking.

@Ivana: svaka od pomenutih banaka ima razvijena e-banking resenja. U praksi je elektronsko placanje i pracenje transakcija
za pravna lica dosta prisutno.
Analiziraj i ostale referente faktore pri izboru banke.