[ petrucci @ 06.06.2006. 20:45 ] @
dakle,uopste mi nije bitno da li je kurs priznat ili ne,interesuje me samo da steknem znanje koje cu moci da primenim u praksi.

sta mislite o Vinci?
[ WawaHOO! @ 06.06.2006. 21:36 ] @
Mozda ti pomogne:

www.cet.co.yu
[ Ka2 @ 09.06.2006. 01:25 ] @
Meni Vinca deluje kao fenomenalna skola, kazu da vec bas dugo radi a i broj kurseva koje nude je neverovatan.

Sta te konkretno zanima, koji kursevi?
[ ivanbj @ 20.06.2006. 12:34 ] @
Sto se CET-a tice u principu je odlican iz iskustava nekih drugih ljdui, ali kada sam ja svojevremeno hteo da idem na odredjene malo naprednije kurseve kod njih, koje inace imaju u ponudi, maltene su me odbili jer su mi u startu rekli da su sanse da se skupi grupa za ono sto ja hocu oko 1%

[ Ka2 @ 20.06.2006. 22:29 ] @
Kakvi idioti. Dobro je da si mi to rekao, jer ako je tako, ima da ih potpuno izbacim iz konkurencije kada budem upisivao nesto.
[ ivanbj @ 05.07.2006. 12:00 ] @
Zavisi šta upisuješ.

Mene je tada (pre oko 4 meseca) konkretno interesovao napredni Linux kurs na koji sam trebao da idem preko firme.

Na razgovor sam otišao sa drugom koji je kod njih već išao na neke početne web design kurseve i hteo da produži, tj da pređe na neke naprednije.

Rezultat je sledeći : ja sam u međuvremenu pronašao šta mi je trebalo na drugom mestu, a on mi je pre neki dan rekao da bi grupa trebala da mu se formira krajem sledećeg meseca, što su mu javili pre par nedelja.

S druge strane ako te zanimaju neki "masovniji" kursevi tipa MCSE ili razni početni adobe i sl. onda ćeš kod njih sigurno dobiti ono što ti treba.