[ vuki1 @ 07.06.2006. 14:35 ] @
Koliko je znacajna krstarica.
Koliko dobijate posetilaca od krstarice u odnosu na google i pogodak.
Pitam zato sto mi sajt samo krstarica nije indeksirala...

U pitanju je co.yu
[ kupidisk @ 07.06.2006. 17:16 ] @
Ja 0.
[ inzenjer2005 @ 07.06.2006. 18:03 ] @
I ja nemam nijednog posetioca sa Krstarice, a nju nikad i ne posecujem niti sam je ikad koristio za pretrazivanje, tako da ne treba ni da mi indeksira sajtove ni co.yu ni ostale.
[ Corey @ 07.06.2006. 20:56 ] @
Krstarica je sve samo ne ono za šta je namenjena.
[ Radovan__III @ 08.06.2006. 09:56 ] @
pa zavisi od sajta npr ako ti se sajt avi nekim seksualnim starima veruj mi da ces dobiti podosta klikova sa krstarice, ali ako ti se sajt bavi npr o seo onda verovatno neces dobiti nista. Znaci stvar je u tome sto krstaricu posecuje odredjeni tip ljudi, oni imaju poveci "forum" tako da su teme sa forum a cesto u pretrazi.

sto se tice pogotka tu je vec malo drukcija prica, stim da pogodak veoma lose rangira sajtove.
[ Član Drug @ 08.06.2006. 11:47 ] @
Citat:
Corey: Krstarica je sve samo ne ono za šta je namenjena.

uvek i bila... prodavali su priču da su pretraživač, a tražili su od ljudi da postave njihovu markicu na svoj sajt... strašno!
a i sami su shvatili da su sve samo ne pretraživač
<TITLE>Krstarica - Srbija: Internet portal i provajder</TITLE>

Citat:
Radovan__III: pa zavisi od sajta npr ako ti se sajt avi nekim seksualnim starima veruj mi da ces dobiti podosta klikova sa krstarice, ali ako ti se sajt bavi npr o seo onda verovatno neces dobiti nista. Znaci stvar je u tome sto krstaricu posecuje odredjeni tip ljudi, oni imaju poveci "forum" tako da su teme sa forum a cesto u pretrazi.

sto se tice pogotka tu je vec malo drukcija prica, stim da pogodak veoma lose rangira sajtove.


A pogodak, meni predstavlja pravi domaći pretraživač, ok mi reaguje na SEO, nisam imao problema sa rangiranjem sajtova.

pozdrav!
[ vuki1 @ 08.06.2006. 15:06 ] @
Citat:
Radovan__III: pa zavisi od sajta npr ako ti se sajt avi nekim seksualnim starima veruj mi da ces dobiti podosta klikova sa krstarice, ali ako ti se sajt bavi npr o seo onda verovatno neces dobiti nista.

Upitanju je sajt firme


po alexi:

Citat:
Where do people go on krstarica.com?

* krstarica.com - 59%
* forum.krstarica.com - 25%
* pretraga.krstarica.com - 12%
* vesti.krstarica.com - 3%
* Other websites - 1%