[ X.X.X.X @ 07.06.2006. 21:38 ] @
Ja sam planira uzeti digitalnu kameru sa DVD-ovima,posto ne znam sta se gleda prilikom odabira digitalne kamere može li mi netko ukratko objasniti što trebam gledati sta treba biti veliko,cega treba imati dosta i koje se digitalne kamere isplate uzeti ove sa DVD-ovima,neke druge...

Ako netko ima iskustva sa ovim digitalnim kamerama sa DVD-ovima da li mu prilikom snimanja smeta kada se kamera trese posto se koristi DVD???
[ deks007 @ 07.06.2006. 22:18 ] @
Pogledaj ovu temu "sony dcr-dvd 105" mozda ti pomognu saveti .Inace brat je za firmu isao u profi studio da mu nesto odrade i isto ih pitao i dobio iste odgovore i sto se tice DVD-a i hard diska. Pozdrav!
[ Stefano @ 09.06.2006. 21:10 ] @
moj savet ti je da ne ides na DVD kameru vec na mini DV.
Mini DV kamere imaju prednosti nad DVD kamerama, kao naprimer bolji snimak (sto je i najbitnije jel).
[ Misa_exclusive @ 11.06.2006. 10:48 ] @
I ja ti preporučujem da uzmeš miniDV kameru.
Pri izboru kamere trabaš ledati da ima što veći OPTIČKI zoom, 1 ili 3 CCD-a. Pored toga, ima još mnogo pratećih "sitnica" koje su manje-više bitne. I naravno, jedan od parametara je i cena. Dakle, ukoliko izabereš neki model, pitaj konkretno za njega, jer nema ničeg boljeg od reči nekoga koji ima baš tu kameru. On(i) ti najbolje mogu reći kakav je taj model U PRAKSI. To je najbitnije, a suvoparne karakteristike umeju i da prevare.
[ TamoNeko @ 15.06.2006. 16:50 ] @
Kamere bez jakog zuma mogu mnogo lakse da se porede sa digitalnim fotoaparatima(koji se tada sepure i smeju od uva do uva)...